Вівторок, 19.03.2024, 10:29

«  Березень 2024  »

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 26 27 »

5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера.

В Україні цього дня згадують людей, які добровільно та безоплатно працюють там, де потрібна їх допомога : дитячих притулках, будинках літніх людей, на масових заходах , в стаціонарах лікарень, на лінії фронту.

Не кожен зможе, відкинувши свої справи і потреби в сторони, прийти на допомогу тому, хто потребує. Бути волонтером може тільки по-справжньому добра і чуйна людина. Чимало жителів нашої громади є частиною когорти цих щирих, добрих і милосердних людей. Щира вдячність їм за це!

Шановні волонтери! Нехай ваш приклад буде показовим для всіх. Ваше серце ніколи не стане порожнім на почуття, а життєва енергія не згасне. Благородство не знає кордонів.

Переглядів: 127 | Додав: Bibl_ | Дата: 05.12.2021 | Коментарі (0)

"...Я не можу битися зброєю. Але я б'юся різцем і долотом. Я каліка, б'юся в той час, коли багато сильних і здорових людей в світі навіть не вірять, що така боротьба взагалі можлива... Я хочу, аби світ знав, що визвольна боротьба триває, що українці б'ються "

Ніл Хасевич

26 листопада народився головний художник УПА – Ніл Хасевич. Це Людина, яка створила візуальний образ УПА.

Він міг бути успішним художником і жити богемним життям, виставляючись у закордонних салонах. Натомість став митцем-повстанцем, обравши криївку з примітивним друкацьким верстатом. Слава знайшла його вже після смерті - бо саме Хасевич створив більшість візуальних матеріалів Армії.

Переглядів: 124 | Додав: Bibl_ | Дата: 25.11.2021 | Коментарі (0)

Шановні користувачі центральної книгозбірні

та жителі громади!

Пропонуємо вашій увазі бібліотечний дайджест на книжку Віталія СКОЦИКА, відомого українського політика, вченого, уродженця села Симонів, "Ідеальний шторм".

«ІДЕАЛЬНИЙ ШТОРМ» – це продовження аналізу світової ситуації та розвитку України, розпочатий в попередніх книгах автора: «Виклик та відповідь» (2014 р.) і «Як нам жити в епоху змін?» (2017 р.).

Ця книжка не лише об’ємна за кількістю сторінок (аж 421), а й сукупністю різновекторного аналізу, власного досвіду, набутих знань, корисних порад автора.

Переглядів: 133 | Додав: Bibl_ | Дата: 10.11.2021 | Коментарі (0)

#biblio_art_локація_на_соборній

Вже стало доброю традицією в Гощанській центральній книгозбірні спілкуватися з талановитими митцями громади в форматі пропозицій, партнерства та віншування. Книгозбірня, як центр промоції читання, центр творчого розвитку та спілкування, прагне змінювати на краще життя краян через підтримку творчості, цінностей знань, надихаючи та об’єднуючи покоління.

Переглядів: 158 | Додав: Bibl_ | Дата: 25.10.2021 | Коментарі (0)

Biblio-ART локація на Соборній

Під керівництвом досвідченого художника, викладача Гощанської школи мистецтв Віталія Коробчука, в рамках реалізації проєкту «Сучасний простір «Biblio-ART локація на Соборній» в приміщені Гощанської книгозбірні відбувся майстур-клас по техніці гризайль аварельними фарбами «Релаксуй. Відпочивай. Твори».

У творчому занятті взяли участь юні художники Гощанської школи мистецтв разом з керівником Русланою Цимбалюк. Повчитись азам образотворчого мистецтва прийшли також директорка централізованої бібліотечної системи Оксана Сливка, працівники місцевого Будинку культури, користувачі центральної книгозбірні.

Переглядів: 159 | Додав: Bibl_ | Дата: 24.10.2021 | Коментарі (0)

Biblio-ART локація на Соборній

Майстер-клас з розпису еко-сумок – захоплююче заняття, що не залишило байдужим нікого. Наша художниця Катерина Кухар навчила впродовж майстер-класу основним технікам розпису текстильних поверхонь та допомогла створити оригінальний дизайн улюбленої речі кожного учасника. Для початку учасники обрали малюнок до душі, потім за допомогою трафарету нанесли малюнок на тканину, додали яскравих барв спеціальними фарбами і всі тішились чудовим результатом! Спеціальні фарби, що використовуються при розписі сумок, практичні та стійкі, тож розписана еко-торба буде радувати авторок яскравими кольорами довгий час.

Переглядів: 153 | Додав: Bibl_ | Дата: 21.10.2021 | Коментарі (0)

На врочисту зустріч до Гощанської центральної бібліотеки та центральної бібліотеки для дітей напередодні Дня Українського козацтва, Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці завітала молодь місцевої гімназії разом з педагогом Тетяною Шолодько та бібліотекаром Ларисою Пацурковською. На свято в книгозбірню завітала і директор КЗ «Гощанська центральна система публічно-шкільних бібліотек» Оксана Сливка.

14 жовтня – це свято християнське й національне, що символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. А ще : це свято не лише чоловіків, а й всіх, хто любить і захищає Україну, пишається її героїчною історією та шанує традиції й славу рідної землі.

Переглядів: 140 | Додав: Bibl_ | Дата: 13.10.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 161 | Додав: Bibl_ | Дата: 13.10.2021 | Коментарі (0)

#Biblio_ART_локація_на_Соборній

До Гощанської центральної  бібліотеки вдруге завітала талановита молодь, користувачі книгозбірні, щоб взяти участь в поетичному майстер-класі від місцевої літераторки Надії ЯНЧУК  «Перші проби пера», що був організований в  рамках проєкту «Сучасний простір «Biblio-ART локація на Соборній».

Переглядів: 132 | Додав: Bibl_ | Дата: 12.10.2021 | Коментарі (0)

Воркшоп з цифрової грамотності влаштували для жителів Гощанської громади бібліотекарі-тренери проєкту «Цифра в кишені» та працівники відділень «ПриватБанку» та «Ощадбанку». Усіх бажаючих безкоштовно навчали користуватися послугами електронного банкінгу. У подальшому місцеві мешканці зможуть не виходячи з дому, зокрема, оплачувати комунальні послуги, купувати квитки на транспорт, здійснювати покупки товарів в інтернет-магазинах тощо.

Переглядів: 302 | Додав: Bibl_ | Дата: 12.10.2021 | Коментарі (0)