Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 17.06.2019, 11:59
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Революція гідності

Меню сайту

.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЦОГ ЕІ


.

.

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Календар

«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Поради методиста


Інноваційні форми масової роботи з користувачами

Від традицій до новацій (частина 1)
Від традицій до новацій (частина 2)
Як вибрати книгу
 
Корисне для планування на 2016 рік
 

         До скарбнички бібліотекаря: (методичні рекомендації) /Підготувала Н.А.Садовнік, редактор В.О.Москалик. – Гоща: ЦРБ, 2012. – 34с.

     На сучасному етапі розвитку суспільства, безперечно, зростає роль бібліотек як інформаційних закладів, але  культурно-просвітницька місія — завжди на часі. Ефективність організації  її, значною мірою залежить від майстерно проведених культурно-просвітницьких заходів, різних за змістом, формою проведення, кількістю учасників. Ці методичні рекомендації допоможуть бібліотекарям удосконалити свою фахову майстерність.              

[ПРОЧИТАТИ]

 

 

 

 

 

         Клуби за інтересами, любительські об’єднання та особливості організації та керівництво їх діяльністю: (методичні рекомендації) /Підготувала Н.А. Садовнік, редактор  В.О. Москалик. – Гоща: ЦРБ, 2013. – 34с.

     Нового забарвлення, інноваційного характеру набуває останнім часом робота клубів за інтересами, любительських об'єднань. Клуби та об'єднання, за інтересами - одна із найбільш вдалих форм диференційованої роботи з різними групами користувачів по задоволенню їх читацьких потреб. Вони можуть стати логіч¬ним продовженням індивідуальної роботи з читачами.               

[ПРОЧИТАТИ]

 

 

 

 

 

         Словник бібліотечних форм роботи [Текст] / укладач Н. Садовнік // Гощанська централізована система публічно-шкільних бібліотек-філіалів. – Гоща - 2016. - 76с

     У зв’язку із впровадженням новітніх технологій в роботу книгозбірень, працівники бібліотек все частіше зустрічаються з новими термінами, пояснення яких не надано в державних стандартах України з питань бібліотечно-, бібліографічної роботи, якими ми наразі керуємось. А бібліотекарі – люди творчі в своїй професійній діяльності вони намагаються бути на рівні вимог з часом, використовують в роботі інноваційні форми, тому з’являється багато нових термінів.

[ПРОЧИТАТИ]

 

 

 

         Бібліотека і ЗМІ: шляхи взаємодії: (методичні рекомендації) /Підготувала С.А.Власюк, редактор В.О.Москалик. – Гоща: ЦРБ, 2016. – 11с.

     Дана збірка стане у пригоді бібліотекарям, які розміщують інформацію про організацію масової роботи на шпальтах місцевої преси.              

[ПРОЧИТАТИ]

          Плануємо роботу на 2017 рік (методичні рекомендації) /Підготувала С.А.Власюк, редактор В.О.Москалик. – Гоща: ЦРБ, 2016. – 23с.

     Дана збірка стане у нагоді бібліотекарям до планування роботи на 2017 рік .              

[ПРОЧИТАТИ]


б