Вітаю Вас Гість!
Середа, 19.06.2024, 00:08
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Міні-чат

Щоб додати необхідна авторизація

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Опитування

.

Революція гідності

.

Форма входу

Пошук

Друзі сайтуГощанське об’єднання культури і дозвілля

Центральна бібліотека для дітей

Календар

«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Періодичні видання

Періодичні видання, що надійшли до бібліотеки протягом І кварталу 2014 року

Газети

«Вільне слово». Громадсько-політична газета

Найстаріша обласна громадсько-політична газета Рівненщини. Чесні новини, неупереджені коментарі, різні точки зору, невигадані життєві історії, об’єктивне висвітлення минулого і сучасного, корисні поради, - про це та багато іншого ви можете прочитати в газеті «Вільне слово».

Веб-сторінка: http://www.vilneslovo.rv.ua

«Вісті Рівненщини». Обласна офіційна громадсько-політична газета

На сторінках видання Ви прочитаєте про найактуальніші новини сьогодення, про події, які хвилюють кожного.

Веб-сторінка: http://www.visti.rovno.ua

«Голос України». Газета Верховної Ради України

«Голос України» — загальнополітична газета з пріоритетним висвітленням діяльності парламенту: керівництва Верховної Ради, комітетів, депутатських фракцій і груп, окремих депутатів, у ній роз'яснюються прийняті закони та інші нормативно-правові акти  України, забезпечується гласність у виконанні законів.

Веб-сторінка: http://www.golos.com.ua

«За відродження». Газета федерації професійних спілок Рівненщини

Мета створення газети – це відстоювання справедливості та інтересів трудящих. Видання виходить зі сприяння федерації професійних спілок Рівненщини.

«Літопис Заходу плюс»

Рівненський тижневик «Літопис Заходу плюс» – це  завжди актуальні новини Рівного та Рівненської області. Переглянувши тижневик "Літопис Заходу плюс", Ви володітимете достовірною інформацією про життя області, будете у курсі актуальних новин і резонансних подій.

«Народний лікар України». Часопис Всеукраїнського Товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка

Газета – справжня скарбниця народних рецептів. І не лише народних. На сторінках «Лікаря» виступають відомі вітчизняні вчені-медики. Часопис веде активне листування з читачами, намагаючись відповісти на сторінках газети всім. «Народний лікар України» є своєрідним довідником з народної медицини у вашому домі.

«Порадниця». Всеукраїнська газета для всієї родини

Газета містить коpиснi поpади на всi випадки життя з питань здоров’я, виховання дiтей, стосункiв у родинi, ведення домашнього господарства, кулiнарiї, косметики, купiвлi товарiв, безкоштовнi консультацiї юриста, психолога, лiкаря, додається програма телебачення, вміщена рубрика «Самотнє серце».

«Районка нова»

«Районка нова» – це дійсно нова газета в Гощанському районі, оскільки почала друкуватись з 2013 року. Місцеве періодичне видання висвітлює новини та події трьох районів: Гощанського, Корецького та Острозького.

«Рівне Експрес».  Обласна громадсько-політична газета

Обласна газета «Рівне Експрес» - газета для всієї сім'ї! Заснована в лютому 1997 року. До уваги читачів – не лише новини Рівного та області, а й поради у рубриці «Здоров’я», сторінка оголошень та програма телебачення.

«Рівненська правда».

Обласна громадсько-політична газета

«Рівненська правда» – це обласна щотижнева газета, яка розповсюджується в усіх районах Рівненської області і в обласному центрі. Періодичне видання містить цікаві рубрики, невигадані історії, журналістські розслідування, новини області та країни, окрім того, виходить і сторінка для дітлахів.

 Статті газети можна переглянути на сторінці «ВКонтакті» http://vk.com/id198265701 ,

а також на сайті http://takeinfo.net

«Рідний край». Гощанська районна газета.

«Рідний край» – це  цікава, змістовна газета, яка відображає найсвіжіші, найактуальніші новини нашого краю. Дбайливо гуртує навколо літературно-мистецької сторінки «Веселка» літераторів, краєзнавців краю. Активними дописувачами газети є наші краяни. Тепло сприймається районне видання серед жителів Гощанського району.

Журнали

«Березіль». Літературно-художній та громадсько-політичний журнал Національної спілки письменників України.

«Березіль» публікує поетичні, прозові, драматичні твори українських письменників, переклади із зарубіжних літератур, літературно-критичні, історичні, публіцистичні матеріали, популяризує культурно-мистецькі надбання Слобожанщини.

Веб-сторінка: http://www.berezil.kh.ua

Журнал «Бібліотечна планета». Науково-виробниче україномовне видання (м. Київ). 

За час існування журналу надруковано чимало матеріалів: офіційних та нормативно-регламентуючих документів, науково-професійних, інформаційних статей,   методичних консультацій, публікацій з досвіду роботи бібліотек.   Авторами їх виступили понад 500 досвідчених спеціалістів, фахівців-практиків, літераторів. 

«Будьмо здорові». Науково-популярний журнал

«Будьмо здорові» - журнал для кожної родини. На сторінках цього видання прочитаєте: як не втратити, зберегти й поліпшити своє здоров’я, як обрати друга і кохану людину на все життя, що споживати, аби завжди мати енергію для улюбленої праці й творчості.

Веб-сторінка: 

http://www.dimsadgorod.com/magazines/budmo_zdorovi

«Дім. Сад. Город». Виробничо-практичний журнал

Щомісячний виробничо-практичний журнал «Дім, сад, город» – найпопулярніше в Україні народне видання для всіх, чиє життя та праця пов’язані із землею. Журнал має постійні рубрики: «Господар», «Щедра грядка», «Допоможи собі сам», «Ходімте в сад» і «Домашня ферма».

Веб-сторінка: http://www.dimsadgorod.com

«Дніпро». Популярний літературно-художній журнал.

Сьогодні журнал «Дніпро» — це часопис української літератури XX–XXI століття. Упродовж усієї своєї історії він позиціонував себе як молодіжне видання.

Веб-сайт: http://www.dnipro-ukr.com.ua

Журнал «Дніпро» «Вконтакті»: http://vk.com/dnipro_magazine

Форум: http://www.dnipro-ukr.com.ua/forum

Архів журналу: www.ursr.org/dnipro

«Жінка»                               

Журнал для всієї родини. У кожному номері розміщені візерунки вишивок різними техніками, розробки в’язання, викройки в натуральну величину. До уваги читачів – рецепти найрізно-манітніших страв, поради косметологів, художників-модельєрів, рекомендації психологів, лікарів, юристів.

Веб-сторінка: http://zhinka-magazine.livejournal.com

«Кадровик України». Видається за підтримки Mіністерства соціальної політики України

«Кадровик України» — щомісячний професійний журнал для кадровиків, менеджерів з персоналу. Виходить із січня 2007 року і поширюється тільки за передплатою на всій території України.

Веб-сторінка: http://kadrovyk.com.ua

«Світ рибалки». Науково-популярний журнал.

«Світ рибалки» – це журнал вiд рибалок - для рибалок! Періодичне видання виходить один раз на два мiсяцi. Матерiали друкуються мовою оригiналу (украiнською або російською).

Веб-сторінка: www.fishing.kiev.ua