Вівторок, 16.04.2024, 23:26

«  Квітень 2024  »

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 26 27 »

Проведення спільних культурно-просвітницьких заходів з партнерами Гощанської центральної бібліотеки  вже стало доброю традицією. На цей раз до книгозбірні завітали учні 7-А Гощанської загальноосвітньої школи разом з педагогом  Софією Ревчук на бібліотечний  урок «Морально-етичні цінності християнства».

Переглядів: 130 | Додав: Bibl_ | Дата: 12.10.2021 | Коментарі (0)

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека оголосила щорічний конкурс «Краща книга Рівненщини», який заснований ГО «Рівненське обласне відділення Української Бібліотечної Асоціації» (РОВ УБА) у 2009 році. Основними завданнями Конкурсу є виявлення кращих видань місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді.

Приємно, що у списках номінацій літературного конкурсу є книжки наших місцевих літераторів та уродженців краю.

Переглядів: 134 | Додав: Bibl_ | Дата: 12.10.2021 | Коментарі (0)

З 08 вересня по 04 жовтня у Гощанській центральній бібліотеці діяла виставка «Краса і ніжність», де були представлені картини та віршові твори художника-аматора Валерія Ярощука та ляльки-мотанки майстрині Тетяни Ярощук. Відвідувачі виставки відзначали неймовірну любов подружжя з Рівного до своєї малої батьківщини, до України, до її природи, до народної спадщини…

Переглядів: 138 | Додав: Bibl_ | Дата: 04.10.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 141 | Додав: Bibl_ | Дата: 30.09.2021 | Коментарі (0)

На Рівненщині безкоштовно навчають користуватись онлайн-послугами.

У п’яти пілотних громадах Рівненщини стартує освітній проєкт “Цифра в кишені”. Його ініціювала Рівненська облдержадміністрація спільно з бібліотеками області. Саме на їх базі будуть відбуватись безкоштовні воркшопи для всіх охочих у Здолбунівській, Сарненській, Володимирецькій, Гощанській та Дубенській громадах.

Переглядів: 130 | Додав: sadovnik222 | Дата: 23.09.2021 | Коментарі (0)

Гощанська центральна бібліотека в рамках проєкту «Сучасний простір «Biblio-ART локація на Соборній» зібрала творчу молодь громади на поетичний майстер-клас від місцевої письменниці Надії Янчук, щоб зігріти теплом, мелодійністю, неповторністю слова їх серця і душі! На цей раз до бібліотеки знову завітали учні Гощанської ЗОШ разом з педагогом Ревчук Софією В’ячеславівною.

Переглядів: 113 | Додав: Bibl_ | Дата: 21.09.2021 | Коментарі (0)

Сьогодні в приміщенні Гощанської центральної бібліотеки відбулася презентація книжки Анни Ткачук, уродженки Гощі, «Мандрувати не можна зупинитись». Послухати юну авторку прийшла учнівська молодь – учні 10 класу Гощанської  загальноосвітньої школи разом з педагогом Пом’янською Тамарою Миколаївною, користувачі книгозбірні та бібліотечні працівники.

Переглядів: 151 | Додав: Bibl_ | Дата: 16.09.2021 | Коментарі (0)

Художників ще здавна називають очима світу. Бути сучасним художником, значить, бути сміливим, інноваційним у думках та пошуку, дарувати присутнім приємні емоції від насичених кольорів і відтінків, які здатні зробити їх життя яскравішим та різноманітнішим. Для розуміння сучасних художників всім нам не потрібно володіти витонченим смаком, але важливо розуміти контекст, відчути глибину життя і почуттів, гармонію смаку й палітри.

Окрім цього, сучасне мистецтво вимагає не лише сприйняття побаченого, але й комунікації через діалог.

Переглядів: 121 | Додав: Bibl_ | Дата: 10.09.2021 | Коментарі (0)

Виставка «Краса і ніжність» продовжує діяти до 04 жовтня 2021 р. в рамках реалізація проєкта ""Сучасний простір. Biblio-ART локація на Соборній" в Гощанській центральній бібілотеці. Вона представляє багатогранну творчість Тетяни і Валерія Ярощуків, яких єднають не лише мистецькі, а й родинні зв’язки. Роботи подружжя з Рівного варті уваги, бо відображають справжнє, енергетично наповнене та захоплююче, таке близьке серцю українців, мистецтво. В експозиції представлено 60 картин у техніці олійного живопису чоловіка та 22 різновиди ляльок-мотанок дружини, які закумулювали величезну любов та шану митців до народної спадщини та глибинне відчуття своїх коренів.

Переглядів: 121 | Додав: Bibl_ | Дата: 09.09.2021 | Коментарі (0)

Пріоритетною темою конкурсу для Гощанської центральної бібліотеки стала «Моя модерна бібліотека», яка надихнула працівників бібліотеки написати проєкт, який отримав назву «Сучасний простір «Biblio-ART локація на Соборній» у Гощанській центральній бібліотеці». І вже у червні місяці стало відомо, що Гощанська книгозбірня  стала одним із  переможців на отримання міні-гранту.Пріоритетною темою конкурсу для Гощанської центральної бібліотеки стала «Моя модерна бібліотека», яка надихнула працівників бібліотеки написати проєкт, який отримав назву «Сучасний простір «Biblio-ART локація на Соборній» у Гощанській центральній бібліотеці». І вже у червні місяці стало відомо, що Гощанська книгозбірня  стала одним із  переможців на отримання міні-гранту.

Переглядів: 131 | Додав: Bibl_ | Дата: 03.09.2021 | Коментарі (0)