П`ятниця, 26.04.2024, 11:27

«  Грудень 2021  »

Головна » 2021 » Грудень » 5 » БЛАГОРОДСТВО НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ
БЛАГОРОДСТВО НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ

5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера.

В Україні цього дня згадують людей, які добровільно та безоплатно працюють там, де потрібна їх допомога : дитячих притулках, будинках літніх людей, на масових заходах , в стаціонарах лікарень, на лінії фронту.

Не кожен зможе, відкинувши свої справи і потреби в сторони, прийти на допомогу тому, хто потребує. Бути волонтером може тільки по-справжньому добра і чуйна людина. Чимало жителів нашої громади є частиною когорти цих щирих, добрих і милосердних людей. Щира вдячність їм за це!

Шановні волонтери! Нехай ваш приклад буде показовим для всіх. Ваше серце ніколи не стане порожнім на почуття, а життєва енергія не згасне. Благородство не знає кордонів.

Коротко про історію свята. Воно було засноване Генеральною асамблеєю ООН у 1985 році. Офіційно історія волонтерства починається з 20-х років XX століття. Після Першої світової війни у Франції французька та німецька молодь допомагала відновлювати зруйновані війною господарства. Згодом волонтерський рух поширився по всьому світу.

В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року. Однак найбільш масовим він став після окупації Криму та військових дій на сході. Волонтери почали збирати гроші по всьому світу на потреби військових, закуповувати на них медикаменти та зброю і везти все це на передову. Деякі з них пішли добровольцями на військовий фронт.

Ти твориш добро, даруючи радість усім,

Ти ділишся щастям і серцем своїм.

Ти твориш добро, даруєш надію,

Ти твориш любов, ти здійснюєш мрії.

Душею і серцем ти завжди із ними,

Для них ти є друг, і сім’я, і родина.

Ти наче те сонце, що гріє весною.

Для них ти як Ангел, що завжди з тобою.

Ти рук не опустиш, ти йдеш до мети,

Щаслива дитина, щасливий і ти.

З дитячих сердець погане ти стер,

Ти добра людина, ти – волонтер!

Переглядів: 136 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0