Вітаю Вас Guest!
Sunday, 29.05.2022, 01:27

Only authorized users can post messages

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Гощанське об’єднання культури і дозвілля

Центральна бібліотека для дітей

«  February 2022  »
SuMoTuWeThFrSa

Головна » 2022 » February » 1 » ЗУСТРІЧ З МІСЦЕВИМ КАЗКАРЕМ
ЗУСТРІЧ З МІСЦЕВИМ КАЗКАРЕМ

Позитивні емоції, щирий подив, читання казки, подарунки, розмальовки, мультик, фотосесія, солодощі та чудовий настрій – це та багато інших приємних моментів було на зустрічі дорослих та їх дітей в центральній бібліотеці з місцевим казкарем Валерієм МЕЛЬНИЧУКОМ!

Звичайно, в Гощі Валерія Сергійовича більше знають як журналіста, краєзнавця, педагога, підприємця, і ще не всі знайомі з його чудовими казочками для дітей. І  ось нам випала чудова нагода познайомити присутніх з Валерієм Мельничуком та його дебютною «казковою» творчістю.

В ході зустрічі до уваги присутніх, насамперед, було  представлено невеличку яскраву книжечку для дітей «Казки. Чарівне слово», де кожна казочка проілюстрована яскравими та привабливими малюнками Омеляна Мельничука. В збірник ввійшли п’ять казкових творів : «Дивовижні пір’їнки для Янголів-охоронців», «Як помирилися Сіль і Цукор», «Старенька пластмасова ваза», «Чарівне слово», «Про зайчика, який любить свій ліс».

Кожна оповідь у книжці – це казковий світ, в якому панують свої закони і правила. Герої живуть своїм життям, сперечаються, люблять, діляться тим, про що мріють і думають. Чарівне слово «дякую» робить ведмежатка щасливим й оптимістичним, а вухастого зайчика – мама й рідний ліс.

Для більш яскравого сприйняття та духовного збагачення працівники бібліотеки підготували відеоролик за мотивами казки письменника. А сам казкар, Валерій Сергійович, розказав учасникам зустрічі про те, що його надихає, про плани на творче майбутнє та подарував дітям свої казочки із розмальовками.

Тож, давайте РАЗОМ повернемося до цих прекрасних митей ще раз!

Дивимося і насолоджуємося побаченим!

Переглядів: 80 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0
Name *: