Вітаю Вас Guest!
Sunday, 29.05.2022, 02:31

Only authorized users can post messages

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Гощанське об’єднання культури і дозвілля

Центральна бібліотека для дітей

«  December 2021  »
SuMoTuWeThFrSa

Головна » 2021 » December » 20 » Жвавий та конструктивний діалог в книгозбірні
Жвавий та конструктивний діалог в книгозбірні

Днями в Гощанській центральній бібліотеці відбулася зустріч з відомою в краї людиною, уродженцем села Симонів Віталієм Скоциком. Він –  автор книжок-орієнтирів для України «Як нам жити в епоху змін» та «Ідеальний шторм», про які розповідав в ході зустрічі з бібліотечними працівниками та користувачами книгозбірні. Оперуючи історичними фактами і власним досвідом політика, економіста й антикризового менеджера, Віталій Скоцик у своїх друкованих виданнях формує стратегію розвитку України та пропонує палітру засобів та її втілення.

Разом з Віталієм Скоциком до центральної бібліотеки завітав також драматург,  народний артист України Анатолій Гнатюк, який разом з автором книжки «Ідеальний шторм» представив присутнім тематичну імпровізовану сценку, премєра якої невдовзі відбудеться в столичному театрі «Сузіря».

Віталій Скоцик подарував багатьом присутнім на зустрічі свої книжки та охоче зробив з ними фотосесію.

Літературна зустріч в книгозбірні була не лише цікавою, а й важливою та корисною в плані популяризації  бібліотечної інституції та промо читання.

Переглядів: 87 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0
Name *: