Четвер, 25.04.2024, 15:21

«  Березень 2019  »

Головна » 2019 » Березень » 12 » Засідання жіночого клубу "Октавія"
Засідання жіночого клубу "Октавія"

Першими ознаками, що прийшла весна є теплі, лагідні промені сонця, перші квіти і перше весняне свято - Міжнародний жіночий день. Це один із самих світлих, всенародних свят, зігріте любов'ю і вдячністю до жінки. Чергове засідання жіночого клубу "Октавія" в Гощанській районній бібліотеці було присвячене Дню 8-го березня. Для учасниць клубу було організоване святково музичне привітання "І знову починається весна...".

Теплим, щирим поетичним словом розпочали захід хлопці - ведучі Юрій Марчук та Володимир Сорока. Музичні дарунки лунали від гостей заходу, а саме: Lidiya Kozak, Олександра Малиновського, дівчаток-сестричок Катерини та Юлії Жовнір - учениці музичної школи мистецтв, керівник Оксана Денисюк), Володимир Сорока. Особливою родзинкою заходу була яскрава фотозона з весняними ростовими квітами(робота Ruslana Tsimbalyuk -в.о.директора Гощанської школи мистецтв), яка була чудовим фоном для фотознімків.

Присутні жінки, учасниці клубу отримали неймовірні враження та гарний настрій. Працівники відділу обслуговування Гощанської ЦРБ щиро дякую всім хто відгукнувся та долучився до заходу. Всім бажаємо хороших днів та нехай в ваших серцях завжди панує весняний настрій.

Переглядів: 409 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0