П`ятниця, 29.03.2024, 10:03

«  Березень 2020  »

Головна » 2020 » Березень » 10 » З ім’ям Великого Кобзаря
З ім’ям Великого Кобзаря

Впродовж тижня, в Шевченківські дні, користувачі Гощанської центральної районної бібліотеки та поціновувачі творчості Великого Кобзаря мали можливість переглянути в книгозбірні філателістичну виставку «З ім’ям Великого Кобзаря», яка була присвячена 206-й річниці від дня народження видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадський діяча Т.Г. Шевченка.

Добірка є результатом творчої праці журналіста газети «Рідний край», місцевого поета та філателіста Олександра Форманчука, що включає понад триста предметів. Експонати виставки присвячені не лише безпосередньо особистості Тараса Григоровича, а й його творчості, пам’ятникам, встановленим на його честь, учбовим закладам та закладам культури, які носять його ім’я.

Яскравим доповненням виставки-інсталяції було облаштування світлиці з  вишитими та тканими виробами тогочасної доби.

Для тих, хто не мав можливість завітати до бібліотеки, можуть переглянути віртуальну презентацію виставки в соціальній мережі Facebook (Гощанська районна бібліотека), підготовлену бібліографом Оленою Гажаман.

В рамках експозиції виставки відвідувачі читали вголос вірші Тараса Шевченка. Вихованці Гощанської школи мистецтв, дитячий вокальний ансамбль «Домісолька» (керівниця Тетяна Іванова),  вшанували пам'ять митця піснею «Щебетала пташечка» на слова Великого Кобзаря.

На фото: активний читач бібліотеки Юрій Іваниця ознайомлюється з виставкою.

Завідувачка відділу інформаційних технологій  та обслуговування користувачів  Гощанської ЦРБ  К. Кісліціна

Переглядів: 253 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0