Субота, 27.04.2024, 13:09

«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 30 » «Вивчаємо німецьку»
«Вивчаємо німецьку»

2017-Й РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ ТА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В НІМЕЧЧИНІ. З таких слів розпочала свою презентацію вікторини бібліотекар публічно – шкільної бібліотеки – філіал села Майків.

Вікторина «Німецька мова в Україні: традиції та перспективи розвитку», проводилась для учнів НВК: ДНЗ- Майківська ЗОШ І-ІІ ст. та мала на меті популяризацію та поглиблення знань іноземних мов. У нашому випадку німецької мови, а також була присвячена обговоренню активного стану вивчення німецької мови в Україні та перспективної мови, як навчального предмету у школах.

Учні довідались, що німецька мова – перша найпопулярніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна мова в Україні. Більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині, навіть найпрогресивніші японці зосереджуються на німецькій, її вивчають 68% студентів.

Також з молодшими школярами проводилась розважальна гра – вікторина «Експресом по Німеччині». Вікторина включала в себе веселі жарти, загадки та конкурси. Усі класи взяли активну участь та проявили свої знання на хорошому рівні. Перемогу здобула команда «Брати Грімм» (2 кл.)- 75 балів, ІІ місце – «Шипшинка» (3 кл.)- 56 балів, ІІІ місце – «Попелюшка»(1 кл.)- 44 бали.

Щодо відзначення року німецької мови в бібліотеці протягом року діє постійно – діюча книжкова поличка «2017 рік – Рік німецької мови в Україні». Тут користувачі мають змогу ознайомитися із замками та святами Німеччини. Окремий матеріал про німецький спорт зібрано у рефераті «Спорт у Німеччині». Цікаві факти про устрій країни розміщено у проекті «Мову знати – серце країни пізнати». Ознайомившись із змістом полички можна отримати нові знання, покращити свій запас слів та граматичні навички.

Бібліотекарка І категорії ПШБФ с. Майків

Луцюк Т.В.