Четвер, 25.04.2024, 11:55

«  Квітень 2021  »

Головна » 2021 » Квітень » 5 » Тучинський передзвін
Тучинський передзвін

Шановні користувачі нашої книгозбірні, книголюби та поціновувачі літератури та мистецтва!

Дозвольте ознайомити вас онлайн з багатим та яскравим краєзнавством Тучинського краю : картинами, світлинами, вишивкою та милозвучним українським літературним словом – та надихнути на позитив та красу!

Перегортаючи сторінки четвертого випуску мистецького альманаху «Тучинський передзвін» (2018 р.) ще раз переконуєшся у великій любові до рідного краю, мистецтва, духовній красі та гармонії авторів видання. Всіх їх в тій чи іншій мірі доля пов’язала із селом Тучин Гощанського району, тому  вони так щиро й пристрасно словом та пензлем вболівають за рідну землю, близьких по духу односельців, відстоюючи своїми філософськими міркуваннями ідеали любові, добра, справедливості та щастя.

Автор проекту – відома всім нам місцева літераторка, член Національної спілки журналістів України, член  районного літературно-мистецького об’єднання «Веселка»,  активна громадська діячка Надія ЯНЧУК.

В альманасі  (обсягом 333 сторінки) вміщено твори місцевих літераторів : Тетяни Мазур, Марії Жакун (Харчос), Миколи Жакуна, Миколи Прокопюка, Галини Кирильчук (Салюк), Лариси Нечипорук, Володимира Андрійчука, Наталії Бєскова (Андрійчук), В’ячеслава Вінічука, Ростислава Журомського, Івана Мельника, Олесі Жданюк (Дубич), Дмитра Тарасюка, Тетяни Кирильчук, Алли Українець, Надії Степанюк, Івана Абрамовича, Романа Німковича, Олега Кирильчука, Миколи Марчука, Григорія Токарця, Ольги Нікольської, Галини Добродій, Катерини Ревчук, Оксани Бонь (Сороченко),Ольги Захарук, Олексія Чуприни, Надії Янчук, Оксани Василюк, Світлани Лаврук, Ірини Катеринчик, Тетяни Ничипорук, Олександра Галайчука та Павла Мазура.

«Найвищою цінністю вважається духовне надбання, любов до Бога, прагнення людини робити добро, уміння безкорисливо любити – дарувати любов» - підкреслила у передмові до означеного видання авторка проекту Надія Янчук.

Переглядів: 188 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0