Четвер, 28.03.2024, 18:16

«  Січень 2017  »

Головна » 2017 » Січень » 19 » Свята завершуються… «Дай Боже слідуючого року дочекати!».
Свята завершуються… «Дай Боже слідуючого року дочекати!».

Активними були учні Федорівської ЗОШ І-ІІ ступенів впродовж Різдвяних свят . Своїми дзвінкими голосами сповіщали про народження  Ісуса Христа жителів  села Федорівка .

Святкові програми  за участю учнів 1-4 класів та 5-9 класів були змістовними і цікавими. Діти показували свої таланти, як співочі так і декламаторські. Акторські здібності теж не підвели. Запрошені батьки не сумували. Все сподобалось.

Згодом до школи  на зустріч з учнями завітали прихожани Церкви Християн Віри Євангільської Пятидесатників з дитячою ляльковою виставою «Ангел на Різдво»,  змістовною грою про народження Ісуса Христа  з використанням  картин про Різдво Христове від появи Архангела Гавриїла і до народження Сина Божого. Подарунки отримали і знання теж.

На завершення з Різдвяними Віншуваннями  та звісткою про Хрещення Господнє - М'якота Аня, сестри - Бур'ян Олександра та Анастасія, Іванчук Антон, Горбачик Вікторія,Велесик Надія,Михальчук Анастасія, під музичний супровід вчителя Степана Миколайовича Осипчука, разом з Оксаною Володимирівною Данилко, Євчук Валентиною Парамонівною та Ларисою Лазарець завітали в гості до жителів села Федорівки, учасників АТО - Крючка Ігора та Музичука Василя. Місцеву владу теж не оминули. В магазині підприємця Чуплак Ольги школярів пригостили подарунками. Радістю поділилися і з вихованцями та вихователями Федорівського ДНЗ "Сонечко", учнями і учителями своєї школи, які не були осторонь: організовували заходи, за що їм діти дякують.

У бібліотеці діти мали змогу ознайомлюватися з  книгами та матеріалами на дану тематику з книжкової виставки «Коляда прийшла – свят навела». «А той третій празник - Святе Водохреща» - останній   розділ виставки.

На остаток скуштували дружно кутю та пироги з маком і квасолею.

Свята завершуються,вражень море!!!  Як говориться: «Дай Боже слідуючого року дочекати!».

Лариса Лазарець – бібліотекар І – категорії

ПШБФ села Федорівка.