Середа, 08.05.2024, 20:12

«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 20 » "Прийшла Громовиця-зимі половиця".
"Прийшла Громовиця-зимі половиця".

У нас знову народознавча година

"Прийшла Громовиця-зимі половиця".

Мета заходу: поглибити знання дітей про звичаї та традиції на свято Стрітення, навчити завбачати погоду за народними прикметами, розвивати акторські здібності і звичайно ж виховувати любов до рідного краю, народних звичаїв, до природи.

Учні 2-6 класів Федорівської ЗОШ нещодавно завітали до бібліотеки і дізналися багато цікавого: про назву місяця лютого ,як відзначали свято Стрітення наші бабусі та дідусі, від чого походить назва самого свята. Про символи Стрітення (освячені свічки, воду). Подивилися презентацію Євангельської легенди. Дізналися про обряд топтання рясту та не до кінця ( щоб дізнатися більше потрібно взяти в бібліотеці книги, які представлені на книжковій виставці і прочитати) . Пригадали народні прикмети за якими разом спробували завбачити, якою ж буде цьогорічна весна. Поводили хоровод. А ще - стали свідками казкової зустрічі Зими з Весною(в ролях - Анастасія Бур'ян, Віка Горбачик). Відгадували загадки від Зими. Погралися в гру "Горобці" з Весною. Позмагалися, виготовляючи витинанки. Перемогу виборола команда Весни. Тому Зима передала ключ Весні, щоб та помалу приступала до своїх володінь. Виготовляти витинанки дітей учили вчителі - Ала Сергіївна Кухарук та Людмила Іванівна Шевчук. Ціла корзина смакотних жайворонків теж від них. Щиро дякуємо учням та вчителям за участь та допомогу в підготовці та проведенні заходу.
Організатори заходу: вчителька Федорівської школи - Олена Димчук і Лариса Лазарець – бібліотекар ПШБФ с.Федорівка.

Переглядів: 553 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0