П`ятниця, 19.04.2024, 15:44

«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 25 » Презентація Он-лайн будинку юстиції
Презентація Он-лайн будинку юстиції

24 жовтня в Центрі обслуговування громадян електронною інформацією (ЦОГ ЕІ), що діє в центральній районній бібліотеці відбулися навчання з питань одержання послуг за допомогою сервісу «Он-лайн будинок юстиції».

Участь у навчаннях прийняли працівники публічно-шкільних бібліотек-філіалів системи.

Доповідач розповіла про те, як працює «Он-лайн будинок юстиції». Що за допомогою порталу сьогодні пересічний громадянин може:

1. Отримати повторні документи (дублікати) про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;
  2. Здійснити державну реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи;
  3. Скористатися соціальним ліфтом: відправити резюме на існуючі вакансії.

Для цього потрібно мати доступ до Інтернету та зареєструватися у «будинку юстиції», що є дуже просто – достатньо лише вказати електронну адресу, пароль і погодитись на обробку персональних даних, завантажити необхідні документи і поштою або кур’єром отримати те, що Вам потрібно. На порталі сервісу можна знайти інструкцію з отримання кожної запропонованої послуги, а також залишити відгук. Такі нововведення дозволяють заощадити час, фінансові ресурси та мінімізують корупційні ризики.

Переглядів: 503 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0