Четвер, 28.03.2024, 13:38

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 6 » "Краща книга Гощанщини 2014 року".
"Краща книга Гощанщини 2014 року".

"Читайте! Нехай у вашому житті не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б сторінки з книги"

К. Паустовський

Під таким гаслом розпочався  щорічний  районний тур конкурсу «Краща книга Гощанщини 2014 року», який проводився протягом березня 2015 року в книгозбірнях Гощанського району за ініціативи обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини», заснованого Рівненським обласним відділенням Української Бібліотечної Асоціації (РОВ УБА).

Конкурс проводився у вигляді анкетування відвідувачів книгозбірень, під час якого кожний мав змогу висловити свою думку щодо краєзнавчих видань, визначити свої улюблені видання пошанованих письменників.

За підрахунками  голосів користувачів, які прийняли участь в   анкетуванні  було визначено переможців   в представлених   номінаціях:

• краще історико — краєзнавче видання –  Микола Жакун «Тучин»,
  • краще прозове видання – Петро Гуменюк «Цвіт і сніг на споришах»,
  • краще видання з мемуаристики та  документалістики  - Євген Лановець «Монолог про людину»,
  • краще поетичне видання  -  Альманах. Гостинець – 2,
  • краще видання для дітей. – Хрестоматія Письменники Рівненщини – дітям.

Крім визначених переможців, користувачі бібліотек району відали свої голоси також таким номінантам:

Спиридон Кравчук та Олеся Кравчук «Перехрестя Вождя Божа»; Саханчук В.М., Саханчук В.В. «Бугрин – від давнини до сучасності»; Володимир Андрійчук «Контрольна зі шкільництва»;  Щедре повнозерня  «Миру»; Микола Прокопюк «Мамина криниця»; Марія Жакун «Вічність»;Марія Жакун «Сузір’я»; Микола Шакура «Повернення».

Зав. методичним відділом ЦРБ

Світлана Власюк