П`ятниця, 19.04.2024, 01:49

«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 11 » ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно DOCUDAYS UA
ХІІ Міжнародний фестиваль документального кіно DOCUDAYS UA

У рамках ХІІ Міжнародного фестивалю документального кіно DOCUDAYS UA, 11 грудня 2015 року  в навчально - тренінговому центрі Гощанської центральної районної бібліотеки відбувся відкритий  показ документального фільму «Цап за голос», організований Рівненською обласною громадською організацією Комітет виборців України.

Кінопоказ розпочався вступною міні-лекцією Миколи Глотова – керівника правових програм РОГО «Комітет виборців України», щодо цінності права людини та самої людини у нашому світі, а також важливості забезпечення й гарантування прав державою.

Оскільки сам фільм призначений для перегляду широкою аудиторією, на показі були присутні учні старших класів Гощанської районної гімназії .  Фільм не залишив байдужим жодного глядача, про що свідчила жвава дискусія наприкінці заходу.

Стрічка, яку вперше демонстрували глядачам, розповідає про вибори президента в одній зі шкіл Кенії. Троє молодих конкурентів роблять усе можливе, аби здобути перемогу у перегонах. Деякі з них не відмовляються і від підкупу.

Глядачі уважно стежили за кроками кожного героя, а після закінчення фільму жваво обговорювали, які шляхи для приваблення виборців виявилися дієвішими.

Усі учасники показу виявили надію на проведення документальних кінопоказів у стінах  районної бібліотеки.

Переглядів: 672 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0
1 Ytaka
Якби більше переглядів документального кіно можна було б організовано у вашому приміщенні.