Середа, 24.04.2024, 02:12

«  Вересень 2020  »

Головна » 2020 » Вересень » 18 » Екскурсія до Красносільського вітряка
Екскурсія до Красносільського вітряка

Спільний Проєкт Красносільської сільської ради та громадської організації «Гощанський районний фонд розвитку культури і мистецтва» на початку 2020 року став переможцем у щорічному обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Мета Проєкту: розпочати роботу щодо збереження вітряка у селі Красносілля Гощанського району Рівненської області як об’єкту туризму, історії та культури. Нині триває його реалізація. І ось 15 вересня до вітряка на екскурсію завітали менеджери культури області, які беруть участь у реалізації проєкту «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини», який реалізовує Рівненське РВ АМУ за підтримки Українського культурного фонду.

Гостей радо зустрічали працівники відділу культури, молоді та спорту Гощанської РДА, вони ж є членами громадської організації. Екскурсію біля вітряка провела директор Гощанської ЦСПШБ Оксана Сливка. Для глядачів була презентована історично-побутова вистава «Про що розкаже сива давнина?», автором якої є бібліограф центральної районної бібліотеки Олена Гажаман. Героїв вистави зіграли працівники Гощанської книгозбірні та Школи мистецтв. На завершення дійства власник млина Іван Клічнік частував гостей національними українськими стравами.

Дякуємо організаторам та гостям за неймовірні емоції та чудовий настрій.

Переглядів: 210 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0