Вівторок, 23.04.2024, 08:30

«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 2 » Діти наше майбутнє
Діти наше майбутнє

Першого  червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.  Саме тому в цей прекрасний час,  коли кожна  дитина може більше дізнатися про свої права та обов’язки у житті, відпочити та зануритися в безтурботне, щасливе дитинство, відкрити для себе кордони дитячих бажань та мрій   на гостини в Гощанську центральну районну бібліотеку  і завітали учні 3 – го класу Гощанської  районної гімназії, щоб весело провести свій час.

Для юних читачів працівники бібліотеки підготували цикл цікавих та захоплюючих повідомлень, відео та конкурсів.

Протягом  організованих бібліотечним колективом заходів: виховної години «Захист прав дитини»,  «Казково правової  – вікторини»,   презентації   та бліц – опитування «Безпека в Інтернеті для дітей»  діти вели себе досить активно та  ерудовано,  впевнено відповідали на запитання.

Представлено  до їхньої  уваги повчальний мультфільм «Моя дружба» став зразком правильного відношення між друзями, за допомогою виставки – експозиції «Бібліо – кафе»  учасники мали можливість «скуштувати на смак» бібліотечні новинки.

На згадку про свої враження набуті в бібліотеці, діти  намалювали плакати, залишивши на них слова вдячності бібліотечним працівникам, виконали  в караоке улюблену пісню свого класу «Просто, просто..».

Частинку вражень школярі забрали із собою додому, завдяки власноруч виготовлених закладок для книжок.

На завершення свята  учасники випустили в  небо повітряні кульки із своїми мріями. Свято вийшло цікавим і незабутнім для школярів, які пообіцяли відвідати бібліотеку  ще не один раз.

Світлана Власюк

Завідувачка відділу організаційно – методичної