Субота, 27.04.2024, 04:35

«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 27 » Цікава зустріч
Цікава зустріч

Неймовірна подія не оминула і Гощанщину в рамках книжкового ЛітФонтан-туру по Волині до району завітали майстри літературного пера, Іван Андрусяк та Олег Чаклун, де презентували свою творчість дітям.

Організатором такої зустрічі стала Гощанська ЦРБ. Варто підкреслити, що на захід завітало чимало дітвори й дорослих які захоплюються творчістю цих неймовірних авторів. Невимушена атмосфера, у якій відбулося спілкування, вражала, адже письменники спілкувалися на рівних з дітворою.

В свою чергу хореографічний колектив «Арт Квартал» подарував енергійний танець, а вихованка районної школи мистецтв по класу баяна - Олександра Шумик, керівник Ю.Яковенко, презентувала музичне вітання. Що ж до читабельності книг дітьми, то один з авторів, Іван Андрусяк, зазначив, що : «Змушувати дітей читати – це злочин. Я пишу книги, які зацікавлюють дитину, щоб вона сама почала читати.» Справді кожна з книг цих двох авторів захоплює у ній є усе, що цікавить сучасних дітлахів.

По завершені свята усі бажаючі мали можливість придбати книги, отримали автограф, та сфотографуватися з письменниками. На сам кінець Гощанська ЦРБ дякує районному об’єднанню культури і дозвілля та районній школі мистецтв за допомогу проведення свята.

Переглядів: 406 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0