П`ятниця, 19.04.2024, 19:22

«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 16 » Цей місяць другий у календарі
Цей місяць другий у календарі

З першими промінцями сонця, що визирнули з під засніженої зими бібліотека села Франівка спільно з членами еколого – краєзнавчого агентства «Знавці природи» , що діє при бібліотеці провели тематичну зустріч присвячену мінливому місяцю лютому.

Чергове засідання агентства розпочалося з оглядового знайомства з місяцем лютим, назву кого почали вживати ще 200 років тому, що означало «злий», «жорстокий». Присутні активно пригадували приказки, загадки, повір’я, прикмети та прогнози щодо лютого. Особлива увага приділялась знаковим датам місяця: святу «Стрітення», «Дню вшанування Небесної Сотні», «Міжнародному дню рідної мови», «140 – річниці від д. н. Лесі Українки».

На завершення учасники агентства попіклувалися і про наших пернатих друзів, які згодом вернуться додому. Діти підготовили та розвісили годівнички для птахів, насипавши туди корму, щоб пернаті мали, що їсти до перших днів весни. А щоб весна довго не барилася зібрали в букети гілочки з дерев та кущів , поставили в воду для скорішого їх пробудження.

Провідний бібліотекар ПШБФ с. Франівка

Лукащук М.В.