П`ятниця, 26.04.2024, 18:01

«  Квітень 2021  »

Головна » 2021 » Квітень » 5 » Бібліотека емоції і визнання
Бібліотека емоції і визнання

ДРУЗІ! Хочете неочікуваних вражень та позитивних емоцій? Тоді вам до нас, в центральну книгозбірню селища!

Лише місяць роботи після локдауна з користувачами, а різновекторних вражень більше, ніж достатньо!

Насамперед, найбільш приємним є те, що до книгозбірні не лише повертаються постійні користувачі, а приходять нові, в т. ч. чимало учнівської молоді (вдале географічне розташування біля школи дає бажані результати)!

Відверто кажучи, це й не дивно, адже в нинішній оновленій, сучасній бібліотеці створені майже всі умови для повноцінного отримання жителями громади інформаційних та культурно-бібліотечних послуг!

Як писав відомий педагог, письменник В. О. Сухомлинський, тільки читання відкриває перед людиною розкіш інтелектуального життя, а кожна книжка перетворює подив у допитливість, пізнання – у мудрість, роздуми, вагання – у дії.

Ми відібрали найбільш яскраві миттєвості нашої цього місячної діяльності і хочемо через світлини донести її до вас, наші користувачі!

Отож, переглядайте та долучайтесь до нашої оптимістичної команди! Гарний настрій, яскраві враження ми вам обіцяємо!

Переглядів: 177 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0