Четвер, 25.04.2024, 07:43

«  Серпень 2015  »

Головна » 2015 » Серпень » 27 » Бібліотек@: нові можливості розвитку.
Бібліотек@: нові можливості розвитку.

Вільний доступ до інформації, зокрема, мережі Інтернет є однією з необхідних передумов розвитку сучасного суспільства. Не всі мають можливості регулярно користуватися ресурсами всесвітньої мережі. Зарадити такій ситуації спроможні бібліотеки, які зможуть надавати своїм відвідувачам безкоштовний он-лайн доступ до широкого спектру електронних послуг, водночас здійснювати професійну консультативну допомогу.

Відтак, напередодні відзначення 24 – ї річниці Незалежності України, 23 серпня у День Державного Прапора України, одна із важливих подій відбулась в центральній районній бібліотеці. За підтримки районної державної адміністрації, центральна районна бібліотека відкрила для користувачів центр нових бібліотечних послуг, який нині розташований за адресою смт. Гоща, вул. Застав’я 11 .

Радість святкування розділили почесні гості: голова Гощанської районної державної адміністрації Ковальчук Юрій  Дмитрович, голова Гощанської районної ради Ткачук Олександр Євгенович, начальник відділу культури і туризму Гощанської РДА  Івасюк  Анатолій  Павлович, директорка  Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Ярощук Валентина Петрівна, селищний голова Макотера Валерій Андрійович.  Згодом відбулося  урочисте перерізанням стрічки до нового центру.

Усі охочі можуть скористатися послугами сучасного навчально – тренінгового центру. Для жителів району облаштована новітня інформаційна зона з відповідними технологіями, айпітелефонією, швидкісним доступом до Інтернету. Створено ресурс, де зібрані матеріали, які стануть в нагоді при отриманні інформації внутрішньо переміщеним особам, відкрито гарячі урядові лінії з питань працевлаштування, житла, правового захисту, медичних послуг, де  кожен бажаючий зможе подати запит в будь - який орган державної влади.

За допомогою Інтернет – ресурсів,  користувачі матимуть змогу здобути навички самостійного використання електронних сервісів, самостійно розрахувати пенсії та виплати на випадок безробіття, здійснити комунальний платіж, замовити квиток в будь - яке місце земної кулі, взяти участь в інтерактивних конференціях за участю профільних фахівців, стати он лайн-слухачем навчальних програм.

Запрошуємо усіх завітати до сучасної бібліотеки, де кожен зможе отримати необхідну інформацію, вміло використовуючи Інтернет – ресурси.

Переглядів: 799 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0