Понеділок, 06.05.2024, 14:19

«  Травень 2024  »

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 26 27 »

Традиційно наприкінці березня в усіх книгозбірнях України проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.   Впродовж тижня у бібліотеках ще активніше вирує життя і відбуваються багато цікавих заходів-презентацій, книжкових виставок, творчих зустрічей, майстер-класів, читань. Наші книгозбірні провели у стінах свої бібліотек  цикл цікавих масових заходів, які зацікавили  користувачів.

Переглядів: 162 | Додав: Bibl_ | Дата: 23.03.2021 | Коментарі (0)

Тарас Григорович Шевченко — великий поет, геній українського народу. Він зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства.

Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє. З плином часу все більше переконуєшся, що поезії нашого Кобзаря — то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців.

Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість  Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться  український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

Переглядів: 154 | Додав: Bibl_ | Дата: 09.03.2021 | Коментарі (0)

Після втомлених зимових буднів, з першими  впевненими променями сонця, серця людей потребують більше ніжності, теплоти й любові. З приходом весни оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, зодягаючись у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, розцвітає й набирає сили, жінок всього світу вітають з Днем весни.

Людство знає і памятає чимало величних постатей жінок не лише країни, а й нашого краю. Однак, якою самостійністю характеру, розсудливістю, розумом не відзначалася жінка, які б високі пости не займала, чим би не прославила себе й людство, в першу чергу вона –  МАТИ, КОХАНА, БЕРЕГИНЯ сімейного щастя та вогнику.

Переглядів: 177 | Додав: Bibl_ | Дата: 03.03.2021 | Коментарі (0)

Майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки від майстрині Нелі ЛАХМАН. Враження неймовірні, діти задоволені, навчилися виготовляти мотанки та й ще дізналися багато цікавого про цей давній оберіг.

Переглядів: 135 | Додав: Bibl_ | Дата: 03.03.2021 | Коментарі (0)

Однією з найкращих  читачок у лютому місяці поточного року за результатами оцінки членів організаційного комітету визнана користувачка Гощанської центральної бібліотеки Закотій Дарина, учениця 10-Б класу Гощанської ЗОШ І-ІІІ ст., яка прочитала найбільшу кількість книжок поза шкільною програмою та виконала інші вимоги, передбачені умовами читацького конкурсу. До слова, Дарина приймає активну участь у соціо-культурних івентах бібліотеки та має іскорку творчого дару.

Переглядів: 157 | Додав: Bibl_ | Дата: 01.03.2021 | Коментарі (0)

Шановні друзі! Пропонуємо Вашій увазі озвучену віртуальну виставку до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

Переглядів: 176 | Додав: Bibl_ | Дата: 25.02.2021 | Коментарі (0)

Герої не вмирають! Саме під таким слоганом в Гощанській центральній бібліотеці 18 лютого відбулася патріотична година «Коли спомин торкнеться теплим крилом …», присвячена Дню вшанування пам’яті Небесної Сотні. На заході були присутні учні Гощанської ЗОШ разом з заступником директора Смєшковою Наталією Ігорівною.

Переглядів: 146 | Додав: Bibl_ | Дата: 18.02.2021 | Коментарі (0)

Здійснюйте добро, поки ви існуєте.

Дені Дідро

Велике спасибі вам, шановні користувачі Гощанської бібліотеки та мешканці селища, зокрема, Микола Панчук, Любов Негодюк, Спиридон Кравчук, Юрій Вознюк, Пригодюк Наталія, Форманчук Олександр, що долучилися до акції “Подаруй бібліотеці книжку", присвячену до Міжнародного дня дарування книг. Ми впевнені, що подаровані вами книжки стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки і обов’язково знайдуть свого читача.

Переглядів: 149 | Додав: Bibl_ | Дата: 14.02.2021 | Коментарі (0)

В приміщенні центральної книгозбірні сьогодні відбулася перша в цьому році публічна зустріч з місцевими письменниками, членами літературно-мистецького об’єднання «Веселка». В форматі заходу було розглянуто організаційні питання «Веселки». Секретарем літературно-мистецького об’єднання «Веселка» одностайно обрано завідувачку відділом інформаційних технологій та обслуговування користувачів центральної бібліотеки Катерину Кісліціну. Також відбулося вшанування місцевих письменників-ювілярів – Валентини Величко, Дмитра Грибчука та Петра Гуменюка. В дарунок кожному митцю-ювіляру бібліотечні працівники презентували відео-ролики про їх життєвий та творчий шлях.

Переглядів: 207 | Додав: Bibl_ | Дата: 10.02.2021 | Коментарі (0)

З нагоди вшанування літературних досягнень, вагомого внеску в розвиток  літературознавства, культури, краєзнавства краю та в зв’язку з ювілеєм Петра Миколайовича Гуменюка підготовлено цей матеріал про його життєвий та творчий шлях.

Переглядів: 159 | Додав: Bibl_ | Дата: 08.02.2021 | Коментарі (0)