П`ятниця, 03.05.2024, 19:08

«  Травень 2024  »

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 26 27 »

ДРУЗІ! Хочете неочікуваних вражень та позитивних емоцій? Тоді вам до нас, в центральну книгозбірню селища!

Лише місяць роботи після локдауна з користувачами, а різновекторних вражень більше, ніж достатньо!

Переглядів: 178 | Додав: Bibl_ | Дата: 05.04.2021 | Коментарі (0)

Надходження нової різножанрової літератури до книгозбірні є святом не лише для бібліотеки, а й для любителів читання та авторів друкованих видань.

Переглядів: 185 | Додав: Bibl_ | Дата: 05.04.2021 | Коментарі (0)

Шановні користувачі нашої книгозбірні, книголюби та поціновувачі літератури та мистецтва!

Дозвольте ознайомити вас онлайн з багатим та яскравим краєзнавством Тучинського краю : картинами, світлинами, вишивкою та милозвучним українським літературним словом – та надихнути на позитив та красу!

Переглядів: 193 | Додав: Bibl_ | Дата: 05.04.2021 | Коментарі (0)

Популяризація творчості місцевих літераторів: Олесі Жданюк села Воскодави, Олександра Форманчука села Майків, Володимира Гуменюка смт.Гоща, Миколи Шакури села Малинівка. Насолоджуйтесь переглядом та поетичним словом наших митців.

Переглядів: 170 | Додав: Bibl_ | Дата: 05.04.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 172 | Додав: Bibl_ | Дата: 02.04.2021 | Коментарі (0)

Щоби нові книжки викликали емоції, спонукали до діалогу, надихали, мотивували до читання,  їх варто  обговорювати в книгозбірні, навчальному закладі, інформаційних просторах, сімейному колі, на зустрічах з друзями, тощо.

Як стверджують науковці, звичку читати, необхідно прищеплювати. І хто ж краще, як не читаючий бібліотекар, може знати запит читача, допоможе бути почутим, зрозумілим та зорієнтуватися в новинках літератури.

Переглядів: 176 | Додав: Bibl_ | Дата: 01.04.2021 | Коментарі (0)

Мандрівник, письменник, колумніст, патріот, популяризатор науки і подорожей, лектор, автор циклу науково-популярних лекцій QUANTUM, відданий фанат Metallica, In Flames – це те, що не задумуючись можна говорити, якщо вас раптом запитають, хто такий Макс Кідрук. І, перевівши дух, можна ще додати, що це один з найперспективніших молодих українських письменників.

В свої 32-ва Кідрук вже багато чого встиг: побував у понад 30-ти країнах, написав популярні і в чомусь знакові художні книги та парочку технічних, взяв участь у створені роману-антології «ДНК», відстоював честь країни в новозеландському вояжі і навіть встиг стати автором хіта «Азаров, ай-яй-яй!». Тож не дивно, що писати Кідруку є про що. А, головне, він справді вміє писати! Писати легко, захопливо, динамічно і дуже різнопланово.

Переглядів: 177 | Додав: Bibl_ | Дата: 01.04.2021 | Коментарі (0)

Переглядів: 172 | Додав: Bibl_ | Дата: 30.03.2021 | Коментарі (0)

В сиву давнину мудреці говорили : «Оглядаючись у минуле – зніми капелюха, заглядаючи в майбутнє – засукай рукава».

Отож, друзі! Опубліковуйте на власних сторінках фото, відео, матеріали з хештегом #Гощакраєзнавча або принесіть в Гощанську центральну бібліотеку раритетні фото, інші архівні матеріали для їх опублікування.

Ми будемо вдячні вам! Адже краєзнавство сьогодні – це не лише шлях до самопізнання, осмислення свого родоводу, приналежності до славетних земляків, це цікава, корисна й, беззаперечно, сучасна справа.

Переглядаючи та перелистуючи слайди цього відеоролика, зупиняйся, читай, впізнавай!

При бажанні та необхідності, завітай до центральної книгозбірні (вул. Соборна, 11), для зустрічі віч-на-віч з цими та іншими паперовими й електронними матеріалами про нашу славетну Гощу

Переглядів: 164 | Додав: Bibl_ | Дата: 26.03.2021 | Коментарі (0)

Любите мистецтво? Бажаєте отримати сплеск позитивних емоцій? Тоді – завітайте до Гощанської центральної бібліотеки! На Вас чекає Art-виставка творчих робіт «Вернісаж емоцій» вихованців Гощанської школи мистецтв, керівник Віталій Коробчук.

Переглядів: 170 | Додав: Bibl_ | Дата: 23.03.2021 | Коментарі (0)