Четвер, 09.05.2024, 02:14

«  Березень 2021  »

Головна » 2021 » Березень » 23 » Тиждень дитячого читання
Тиждень дитячого читання

Традиційно наприкінці березня в усіх книгозбірнях України проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.   Впродовж тижня у бібліотеках ще активніше вирує життя і відбуваються багато цікавих заходів-презентацій, книжкових виставок, творчих зустрічей, майстер-класів, читань. Наші книгозбірні провели у стінах своїх бібліотек цикл цікавих масових заходів.

Отже, з 15 по 21 березня 2021 року користувачі, відвідуючи КЗ «Гощанська централізована система публічно-шкільних бібліотек» мали можливість  розвивати свою фантазію, виховувати почуття прекрасного, вчилися  пізнавати добро і зло, правду і неправду, розуміти та цінувати життя людини, любити і берегти живу природу, відкривати для себе минуле і прокладати шляхи у майбутнє.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання розпочався в книгозбірнях сіл Садове, Синів з книжкових виставок, виставок малюнків «Мій улюблений казковий герой», «Хочеш бути успішним-читай», «Країна книжкова, країна казкова».

Публічно-шкільна бібліотека-філіал с.Франівка спільно з дитячим садочком  «Сонечко»  організували  фото-акцію «Ми і книги добрі друзі».

На  День відкритих дверей «Книга просить на гостини, в неї свято – іменини», «Книжковий Кругосвіт» запросили своїх користувачів книгозбірні сіл Майків, Симонів, Русивель.

В книгозбірні села Пустомити проведено голосні читання «Хай вся Україна читає, бо книга усіх нас єднає».

В публічно-шкільній бібліотеці-філіалі с.Красносілля учні четвертого класу та їх вчителька Марчук Віта Вікторівна прийняли участь у конкурсі гуморесок «Будемо сміятися не чекаючи хвилини, коли відчуємо себе щасливими».

Також, користувачі публічно-шкільної бібліотеки-філіалу с.Красносілля із захопленням мали можливість відвідати цикл масових заходів «Читання казок в голос», «Відкриває двері казка», «Літературна подорож за книгою» лабораторія читацького смаку «Книга- тренажер роботи головного мозку».

У літературну вікторину «Цей чарівний світ казок» та гру «Світлофорчик» поринули дітлахи публічно-шкільної бібліотеки-філіалу с.Бочаниця.

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання  в центральній бібліотеці для дітей було проведено:

• поетичний вернісаж «Шевченка читають всі», учасниками якого стали учні 4-го класу Гощанської гімназії;
  • краєзнавчі посиденьки «Відкрий для себе рідне слово», на які завітали учні 6-А класу Гощанської гімназії;
  • презентація «Родом з Гощанщини», в якій представлена унікальна тематична добірка конвертів, присвячена видатним письменникам, журналістам Гощанщини;
  • літературна виставка-галерея «Поезія - це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово!»

Насиченою та різноманітною була програма заходів, присвячена Всеукраїнському тижню дитячого читання в Гощанскій громаді.

Переглядів: 164 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0