Вітаю Вас Гість!
Четвер, 19.04.2018, 18:38
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Революція гідності

Меню сайту

Категорії розділу

.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЦОГ ЕІ


.

.

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Архів записів

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

«Час. Книга. Молодь.»
«Час. Книга. Молодь.»

"Хоча світ в цілому рухається вперед,
молодь кожного разу 
повинна починати спочатку”
                                     Й.В. Гете

  Молодь — це майбутнє нації. Тому особливо важливою є турбота про формування у молоді почуття національної гідності, розвитку її духовності, інтелекту та культури. Майбутнє держави за молодими.

Враховуючи роль друкованого слова у справі виховання молоді, формуванні її світогляду, сьогодні саме книга є життєво необхідною складовою виховання майбутнього покоління українців.

Проте, щоб зацікавити молоду людину читанням, бібліотека повинна запропонувати їй книгу. І не будь-яку, а цікаву, захоплюючу і бажано нову. Незважаючи на впровадження Інтернет – технологій книгу ніщо не замінить. Як сказав Олександр Грін: «Книга – це та казкова лампа, що дарує людині світло на найбільш далеких і темних дорогах життя»

Пропонуємо Вам віртуальну виставку, присвячену молоді, яка ближче познайомить Вас з сучасними молодими людьми, їхніми проблемами, здобутками, поглядами та інтересами.

1. Країна молоді: питання, проблеми, досягнення

 Молодь живе майбутнім: завжди мріє, забігає наперед, будує грандіозні плани та проекти. Саме в лавах теперішньої молоді перебувають ті, хто завтра стане біля керма держави: депутати, президенти, науковці, великі педагоги, лікарі, інші провідні кадри. На них лежить велика відповідальність за долю України, ніж на молоді інших країн світу. Адже їм свободу, добробут і безпеку виплекали в минулому їхні діди і батьки.


- Євгеньєва А. М., Шкарлат Ю. Г. Законотворчість: участь громадськості у законодавчому процесі: інформаційно – аналітичне дослідження. – К.:Заповіт, 2008. – 96с.

- Законотворчість: забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків/ ред. і упоряд. Суслова О., Рахімкулова Е. - К.:Заповіт, 2006. – 189с.

- Сучасна молодь: проблема чи надія/ ред. Кудіна Л., упоряд. Яцюк Л.– К.: ГО Молодіжна Альтернатива, 2010. – 104с.

- Що турбує молодь? (Проблеми вирішення молодіжних проблем на регіональному рівні)/ ред. Кудіна Л., упоряд. Яцюк Л.– К.: ГО Молодіжна Альтернатива, 2009. – 68с.

2.Сучасна молодь - провідник нових досягнень

     Сьогоднішня молодь одержує освіту в Україні та за її межами, успішно займається політичною та суспільною діяльністю, працює в державних структурах, у бізнесі та різних галузях економіки. Саме молодь здатна сказати нове, свіже слово в науці, культурі та мистецтві, бути зразком здорового способу життя та щасливої української родини. Молодь виступає провідником демографічного, соціально-економічного, політичного та духовного поступу, визначальним чинником перетворень, адекватних назрілим потребам і викликам часу.


- Бабець Є., Максимчук А., Стасюк В., Чернов А. Основи менеджменту: навчальний посібник. – К.: ВД Професіонал, 2007. – 496с.

- Москаленко В. Соціальна психологія: підручник. – К.: Центр навчальної літератури, 2005. – 624с.

- Основи психології і педагогіки: навч. посібник/ Семенова А., Гурін Р., Осипова Т., Ващенко А. – 2-ге вид. випр.. і доп. – К.: Знання, 2007. – 341с.

- Примуш М. Загальна соціологія: навчальний посібник. – К.: Професіонал, 2004. – 592с.

3. Навчання та дозвілля молоді

   Трансформація традиційних структур соціального, психологічного і культурологічного характеру викликає серйозні зміни в орієнтаціях та установках студентської молоді. Відбуваються пошуки нового сенсу життя, формуються нові потреби, інтереси, змінюються мотиви інтелектуальної та соціально-професійної діяльності. Це складні процеси, яким суспільство повинно приділяти найбільше уваги. Адже від рівня інтелектуального, духовно-творчого потенціалу студентської молоді – майбутньої національної еліти – багато в чому залежить зміст і динаміка суспільного прогресу.


- Большая книга полезных советов. – М.: Мир книги, Золотой век, диамант, 2001. – 672с.

- Губарев В., Трофимова З. Великий сучасний довідник школяра та студента. – Донецьк : ТОВ ВКФ БАО, 2006. – 896с.

- Жарова Г. О. Собаки: практическая енциклопедія. – М.: Издательство Сталкер, 2002. – 464с.: ил.

- Зав'язкін О., Хаткіна М. Калейдоскоп цікавих знань: книжка для домашнього навчання. – Донецьк : ТОВ ВКФ БАО, 2008. – 576с.

- Зав'язкін О. Універсальна енциклопедія знань. – Донецьк : ТОВ ВКФ БАО, 2007. – 736с.:іл.

4. Стиль життя та захоплення сучасної молоді

       Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного. Молоді люди знаходяться в постійному пошуку та мають незвичайне багатство - юнацький запал та непереборний оптимізм, яким завжди славиться молодь.


- Кара – Васильєва Т., Чорноморець А. Українська вишивка. – 2-ге вид., стер. – К.: Либідь, 2005. – 160с. :іл.

- Каченаускайте Л. Енциклопедия рукоделия. – М.: Издательство АСТ, Издательство Сталкер, 2003. – 512с.: ил.

- Семенцов А. Резьба по дереву. – 2-ге изд. – Мн.: Современное слово, 2003. – 672с.: ил.

- Стеченко О. Лозоплетіння. – К.: Урожай, 2007. – 288с.:іл.

Категорія: Мої статті | Додав: Bibl_ (10.07.2013)
Переглядів: 336 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: