П`ятниця, 26.04.2024, 07:51

«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 3 » "Стоп!" насильству
"Стоп!" насильству

Насильство у родині - негідний приклад для дитини! Саме під таким гаслом у Гощанській центральній районній бібліотеці в рамках реалізації національної кампанії «Стоп! Насильство» уже другий рік поспіль була проведена профілактична година для учнів 8 класу Гощанської гімназії. Мета заходу - привернути увагу дітей до актуальної і глобальної проблеми - подолання насильства у сім’ї .

Завідувачка відділу обслуговування Гощанської ЦРБ Катерина Кісліціна розповіла присутнім про всю гостроту даної теми зокрема основний термін «насильство», його види та акцентувала увагу на тому як запобігти насильству в сім’ї та в дитячому середовищі. Згодом учні школи переглянули тематичний фільм «Насильство у сім’ї» та ознайомились з виставкою матеріалів щодо запобігання насильства.

Для закріплення інформації бібліотекарі підготували практикум «Аналіз ситуацій»,  під час якого школярам пропонували знайти виходи із умовних ситуацій, які містять ознаки насильства та провели вікторину «ЧИ ОБІЗНАНИЙ ТИ З КОНВЕНЦІЄЮ ООН ПРО ПРАВА ДИТИНИ?».

Діти зрозуміли, що першим кроком до подолання проблеми насильства в родині має стати її усвідомлення. Адже саме сім’я є тим місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному – і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Наприкінці заходу кожен з нас сказав  "Стоп!" насильству.
Переглядів: 623 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0