П`ятниця, 26.04.2024, 17:21

«  Червень 2014  »

Головна » 2014 » Червень » 11 » ШКОЛА МОЛОДИХ БІБЛІОТЕКАРІВ
ШКОЛА МОЛОДИХ БІБЛІОТЕКАРІВ

Молоді бібліотекарі області навчалися у Гощі

Якісну підготовку та проведення навчання організували та забезпечили начальник відділу культури та туризму Гощанської районної державної адміністрації Івасюк А.П., директор КЗ «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Рівненської обласної ради Вербець М. Т., директор Гощанської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Січкарук Н.В.

Відтак з метою підвищення фахової кваліфікації бібліотечних працівників, 27 травня 2014 року відбулося відкриття регіональної Літньої школи молодих бібліотекарів «Сучасна бібліотека: нові можливості для молоді» в смт.Гоща, учасниками якої стали 27 молодих бібліотекарів області.

З вітальним словом до учасників семінару виступили: Івасюк А. П., начальник відділу культури і туризму Гощанської райдержадміністрації, Вербець М.Т., директор КЗ «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Рівненської обласної ради, Січкарук Н.В., директор Гощанської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек; ознайомили з досвідом роботи Гощанської ЦРБ.

В ході зазначеного заходу склала інформаційний портрет групи та провела знайомство учасників Школи модератор, провідний методист КЗ «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Патрикей С. А.

Майстер-клас від бібліотекаря публічно-шкільної бібліотеки с. Дорогобуж  Блищик М. О. «Декорування різноманітних предметів в техніці декупаж» зацікавив багатьох учасників семінару, а ляльки-мотанки, які бібліотечні фахівці виготовили власноруч в ході майстер-класу під вмілим керівництвом майстрині Лахман Н. Є., заступника директора РОКД,  молоді бібліотекарі змогли отримати як сувенір.

Наступного дня, 28 травня, відповідно до Програми,  учасники Школи здійснили виїзд до публічно-шкільної бібліотеки с. Бугрин. Презентацію діяльності Бугринської публічно-шкільної бібліотеки провела її завідувачка Ляшук А. В.

На базі ПШБ с. Бугрин практичні заняття «Створюємо успішну презентацію» та тренінг «Створення сучасної презентації як фактор успішної промоції бібліотечної діяльності» для учасників провела тренер, завідувачка відділом комплектування та обробки літератури КЗ «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Колноченко О. О.

Консультацію «Інсталяція – нова форма візуалізації бібліотечного простору» та практичні заняття «Створюємо книжкову інсталяцію» надала тренер Патрикей С. А., провідний методист КЗ «Рівненська обласна бібліотека для молоді», а тренінг «Через бібліотечний квест до активної творчості» та практичні заняття з написання сценарію квесту провела модератор, завідувачка сектором періодики КЗ «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Гаврисюк О. В.

Підлітковий квест «Бібліотечні перегони» з учнями Бугринського агротехліцею організували модератори Гаврисюк О. В., Колнооченко О. О., Патрикей С.А.

Останнього дня перебування регіональної Літньої школи молодих бібліотекарів  учасники ознайомились з консультацію « Освітній навігатор – інноваційні підходи в навчально-виховному процесі», тренер Ковальчук Ю.О., бібліотекар відділу маркетингу і наукової роботи КЗ «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека».

Зацікавив учасників виступ з досвіду участі  «Ne-формат» - завідувача відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів Мельника В. Я.

На завершення анкетування учасників Школи провела провідний методист,  модератор Патрикей С. А.

Наостанок відбулося вручення сертифікатів учасникам та підведення підсумків роботи регіональної Літньої школи молодих бібліотекарів «Сучасна бібліотека: нові можливості для молоді».

Окрім того, учасники Школи мали можливість відвідати Свято- Михайлівський храм та Свято-Покровський монастир (смт. Гоща), Свято-Успенський чоловічий монастир (с. Липки) та місцевий Гощанський парк.

Переглядів: 1282 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 3.5/2