П`ятниця, 26.04.2024, 17:58

«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 26 » «Душу зцілюємо добром».
«Душу зцілюємо добром».

«Душу зцілюємо добром»

Живи, добро звершай!

Та  нагород  за  це  не  вимагай.

Лише  в  добро  і  вищу   правду  віра

Людину  відрізня від мавпи  і від  звіра.

Хай  оживає істина  стара:

Людина  починається  з добра!

Такими поетичними cловами  Любові  Забашти розпочала напередодні  новорічних свят  відкриття тижня милосердя, бібліотекар села Федорівка Лариса Лазарець.  Разом з ведучою Аллою Кухарук, вчителькою початкових класів, нагадали присутнім, що саме доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, вміння вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це в характері українського народу, це наш менталітет. Та для вияву милосердя чомусь потрібні чи землетрус, чи чорнобильська катастрофа, чи війна на сході нашої країни. Все це так. А хіба просто так  ми не можемо бути милосердними? Звісно, можемо.  Адже чи не у кожному  селі є люди,  що живуть поряд з нами і теж потребують нашої допомоги. В даному випадку – це діти-інваліди.

Відтак, впродовж тижня ми оголосили благодійну акцію «Душу зцілюємо добром», девіз якої «Не кажіть про любов – докажіть». Відгукнулися на вияв милосердя небайдужі для чужої біди люди.

Завдяки учням місцевої школи та їх батькам організували  ярмарку – продаж власноруч приготовлених вареників, солодощів.

На зібрані кошти закуплені подарунки до Новорічних свят  для дітей-інвалідів, котрі проживають у нашому селі.

На останок висловлюю щиру вдячність вчителям, учням, батькам, вихователям дитячого садочку «Сонечко» та працівникам Федорівської сільської ради  та її очільникові -   сільському  голові  Ю. Радчуку  за участь в акції.

Нехай зроблене добро повертається сротицею.

Бібліотекар ПШБФ  с. Федорівка   Лазарець Л.В.

Переглядів: 672 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0