Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 05.12.2023, 05:47
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Міні-чат

Щоб додати необхідна авторизація

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Опитування

.

Революція гідності

.

Форма входу

Пошук

Друзі сайтуГощанське об’єднання культури і дозвілля

Центральна бібліотека для дітей

Календар

«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Електронні ресурси

Історія одного села АНДРУСІЇВ
Publish at Calameo
Витків
Publish at Calameo
Історія одного села БОЧАНИЦЯ
Publish at Calameo
Вовкошів
Publish at Calameo
Глибочок Борщівка
Publish at Calameo
Воскодави. Історія одного села
Publish at Calameo
140+ ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИХ БАЗ ДАНИХ УКРАЇНИ
 
СЛЕНГ
 
        Карантин з користю: Інформаційний дайджест: Карантин з користю, [Текст]/ І. М. Олійник, – Гоща: Гощанська ЦРБ, 2020. – 24с.:іл. До Вашої уваги бібліотечний записник « Нові форми масової роботи в бібліотеці»:

[ПРОЧИТАТИ]

        Гажаман О.І. Календар знаменних і пам’ятних дат/ упоряд. О.І. Гажаман; відп. C.A.Власюк - Гоща:, 2019 - 20с.: іл.       Календар знаменних та пам’ятних дат містить перелік ювілейних, знаменних та пам’ятних дат всесвітнього значення та подій для України, що будуть відзначатися у 2020 році на загальнодержавному та місцевому рівнях.

[ПРОЧИТАТИ]

        Сакральні місця Гощанського краю: альбом / уклад. С. А.Власюк ; ред. М. В.Макарук.- Гоща, 2015. - 69с.: іл.       В Історії будь-якої країни чільне місце займає її історична та духовна пам’ять. Саме виходячи з цих мотивів ми пропонуємо Вам інформацію про святі місця Гощанського району. Пропонуємо ознайомитися з визначними місцями Гощанщини: Свято - Успенський чоловічий монастир, Свято – Покровський жіночий монастир, Церква Успіння Пресвятої Богородиці та інші. Матеріали розміщені у видані до відповідності алфавітного порядку сіл району. Дане видання буде пізнавальним для широкого загалу читачів.

[ПРОЧИТАТИ]

        Гажаман О.І. Календар знаменних і пам’ятних дат/ упоряд. О.І. Гажаман; відп. Н.В.Січкарук - Гоща:, 2017 - 29с.: іл.       Календар знаменних та пам’ятних дат містить перелік ювілейних, знаменних та пам’ятних дат всесвітнього значення та подій для України, що будуть відзначатися у 2018 році на загальнодержавному та місцевому рівнях.

[ПРОЧИТАТИ]

        Гажаман О.І. Поет людської чистоти ( До 115 - річчя від дня народження Юрія Яновського): бібліографічний огляд літератури/ упоряд. О.І. Гажаман; відп. Н.В.Січкарук - Гоща:, 2017 - 22с.: іл.       Бібліографічний огляд літератури "Поет людської чистоти" присвячений 190 - річчю від дня народження українського письменника - романіста Юрія Івановича Яновського. Його творчість - один із показових прикладів постійних новаторських шукань митця.

[ПРОЧИТАТИ]

 

 

 
 
 

       Календар знаменних і пам’ятних дат на 2017 рік [Текст] / Укладач О.В. Загородько. – Гоща: ЦРБ, 2017. – 24с.:іл.

     На південному сході Рівненщини огорнутий водами Горині, чарівними краєвидами, визначними місцями, багатий пам’ятками архітектури та культури, милозвучно оспіваний літераторами розкинувся Гощанський край. Що подарував нам талановитих та відомий, далеко за межами краю, людей. Нашу історію творять наші сучасники. З метою вивчення історії Гощанського краю, зацікавлення матеріалом про події в історії краю, ювілеї, життя і діяльність видатних постатей Гощанщини, відомі пам’ятні об’єкти краю, пам’ятки архітектури та культури, краєзнавчий літературний календар підготований та виданий Гощанською ЦРБ.[ПРОЧИТАТИ]

       Православний церковний календар [Текст] / Укладач О.В.Загородько. – Гоща: ЦРБ, 2017. – 26с.

     Православний церковний календар на 2016 рік, який підготувала Гощанська центральна районна бібліотека, Відділ організаційно-методичної та інформаційно-бібліографічної роботи.           

[ПРОЧИТАТИ]

       Бібліофест – 2016 [Текст] : (за матеріалами обласного фестивалю-конкурсу «Бібліофест») / Гощанська ЦСПШБ ; відділ орган.-метод. та інформ.-бібліограф. роботи ; упоряд. А. Ляшук ; відп. за вип. Н. В. Січкарук. – Гоща, 2016. – 50 с. : іл.

     Збірник «Бібліофест - 2016» містить 11 узагальнених бібліотечних досвідів, які розкривають найуспішніші практики надання інноваційних послуг обслуговування громади бібліотеками Гощанщини.          

[ПРОЧИТАТИ]

         Життєві обрії Надії [Текст] / Укладач О.В. Загородько; редактор М.В. Макарук . – Гоща: ЦРБ, 2016. –22 с.:іл.

     Біобібліографічний покажчик «Життєві обрії Надії», присвячений творчій людині, провідному бібліотекарю, привітній і милій жінці, членові літературно-мистецького об’єднання «Веселка», Надії Олександрівні Романчук. У біобібліографічному покажчику представлено коротку біографію Надії Олександрівни, інформаційні джерела про життєвий та творчий шлях, статті бібліотекаря, а також подяки та грамоти, фото-світлини та іменний покажчик. Матеріали розміщенні за зворотною хронологією. Підбір матеріалу , включеного до покажчика, закінчується березнем 2016 року. Адресується широкому колу читачів.              

[ПРОЧИТАТИ]

         Душа снує мелодію із слів [Текст] / Укладач О.В. Загородько; редактор М.В. Макарук . – Гоща: ЦРБ, 2016. – 139 с.:іл.

     Біобібліографічний покажчик «Душа снує мелодію із слів», присвячений творчій людині, журналісту, поетові, членові літературно-мистецького об’єднання «Веселка» Олександру Сергійовичу Форманчуку. У біобібліографічному покажчику представлено коротку біографію Олександра Сергійовича, видання поета, поезія та проза на шпальтах періодичних видань, статті журналіста, іменний покажчик. Матеріали розміщені за зворотною хронологією. Підбір матеріалу, включеного до покажчика, закінчується квітнем 2016 року. Адресується всім, хто вивчає і цікавиться творчістю місцевих літераторів.              

[ПРОЧИТАТИ]

         Календар знаменних і пам'ятних дат на 2016 рік [Текст] / Укладач О.В. Загородько; редактор М.В. Макарук . – Гоща: ЦРБ, 2016. – 33 с.:іл.

     Календар знаменних і пам'ятних дат на 2016 рік містить ювілейні дати видатних діячів літератури та мистецтва, суспільно-політичного та культурно-мистецького життя України. Рекомендовано бібліотечним працівникам, учителям та іншим категоріям читачів в підготовці та відзначенні названих подій.              

[ПРОЧИТАТИ]

         Календар знаменних і пам’ятних дат Гощанщини на 2016 рік [Текст] / Укладач О.В.Загородько; редактор М.В.Макарук . – Гоща: ЦРБ, 2016. – 34с.:іл.

     Гощанщина – мальовнича перлина. Тут найсвятіша земля, найпрацелюбніші люди, адже це наша мала батьківщина, заради блага й процвітання якої щодня сумлінно працюємо. Це земля, яка дбайливо береже свою минувшину і дбає про майбутнє. Ця загадкова земля виплекала багато письменників і поетів, вишивальниць і різьбярів, композиторів і піснярів.               [ПРОЧИТАТИ]
 

         Православний церковний календар [Текст] / Укладач О.В.Загородько; редактор М.В.Макарук . – Гоща: ЦРБ, 2016. – 32с.:іл.

     Православний церковний календар на 2016 рік, який підготувала Гощанська центральна районна бібліотека, Відділ організаційно-методичної та інформаційно-бібліографічної роботи.

      Особливість цього календаря полягає в тому, що він одночасно є повноцінним Церковним календарем і містить інформацію про ключові свята в Україні.                [ПРОЧИТАТИ]

 
 

         Календар знаменних і пам’ятних дат на 2014 рік [Текст] / Укладач О.В.Загородько; редактор М.В.Макарук . – Гоща: ЦРБ, 2014. – 19 с.:іл.

     На південному сході Рівненщини огорнутий водами Горині, чарівними краєвидами, визначними місцями, багатий пам’ятками культури, милозвучно оспіваний літераторами розкинувся Гощанський край. Він подарував нам талановитих та відомих, далеко за межами краю, людей.                [СКАЧАТИ]

      Церковний календар на 2014 рік [Текст] / Укладач О.В.Загородько; редактор М.В.Макарук . – Гоща: ЦРБ, 2014. – 23 с.:іл.

[СКАЧАТИ]

      Кожне сільце має своє слівце [Текст] / Укладачі: О. В. Загородько, Н. А. Садовнік; Редактор М. В. Макарук. – Гоща: ЦРБ, 2014. – 47 с.: іл.

          Сила, мудрість і поетична краса прислів'я та приказок — це вияв народного розуму й гумору, влучності й дотепності народного слова.

           Зміст прислів'їв та приказок невичерпний. У них відображено багатогранність життя, побуту, звичаїв народу, його історія, мораль.  

[СКАЧАТИ]