П`ятниця, 19.04.2024, 08:02

«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 12 » Жіночий клуб "Октавія"
Жіночий клуб "Октавія"

При Гощанській районній бібліотеці ось уже 2-ий рік як відновив свою роботу жіночий клуб "Октавія" (керівник клубу Людмила Гуменюк), який зігріває серця наших читачок живим теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарних зустрічей.

Французький письменник А. де Сент- Екзюпері писав: "Найбільша розкіш - це розкіш людського спілкування". Спілкування у клубі - це чудова можливість поділитися своїми знаннями і враженнями, відпочити душею, знайти розраду від повсякденних одноманітних справ, турбот. У клубі панує доброзичлива, привітна атмосфера, взаєморозуміння, позитивний настрій. Усі його відвідувачки з нетерпінням чекають нових зустрічей. Кожне засідання клубу - є святом гарнорго настрою, для його учасниць.

Тут вони мають можливість познайомитись з цікавими людьми, яких ми запрошуємо в гості. В неділю 10 лютого відбулося чергове засідання клубу "Октавія" та залишила особливе враження від зустріч з Надією Янчук, людиною неординарною, творчою. Надія в своїй особистості поєднує поезію, пісню, вміння вишивати, в'язати і дарувати приємні хвилини спілкування. А також за філіжанкою кави з присутніми була обговорена важлива тема щодо ліквідації та дискримінації жінок та жіночого права.
     Бажаючим відволіктися від буденності, наповнитись позитивом та познайомитись з цікавими та творчими людьми, запрошуємо вас, дорогі панянки, до участі у нашому жіночому клубі "Октавія". За анонсом подій слідкуйте на соціальній сторінці Facebook Гощанська районна бібліотека/www.facebook.com/groups/158376588000666/

Переглядів: 357 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0