Четвер, 28.03.2024, 13:47

«  Квітень 2017  »

Головна » 2017 » Квітень » 6 » «З Великоднем - рідна Україно»
«З Великоднем - рідна Україно»

Багате село Річиця народними майстринями, які гарно вишивають бісером, хрестиком, методом затягування, гарно малюють, пишуть вірші, плетуть з лози. Напередодні Великодніх свят в публічно – шкільній бібліотеці – філіал с. Річиця відбулася народознавча година «З Великоднем - рідна Україно» . Під час заходу в бібліотеці діяла виставка вишитих рушників бісером та хрестиком, писанок та мальованок виготовлених дітьми під керівництвом вчителя трудового навчання Лащук А.А.

Метою заходу було ознайомлення користувачів бібліотеки з народними традиціями. З технікою писання писанок, шкрябанок та іншими методами оздоблювання яєць на це величне свято. Особлива увага надавалася при розповіді про випікання великого хліба, який називається Паскою, оформленню святкових кошиків . Великодній кошик , що був представлений на виставці , виготовила та подарувала в бібліотеку місцева майстриня , що довгі роки працювала в бібліотеці свого рідного села Кирилюк С.В.

Загалом виставка припала до душі маленьким відвідувачам, що завітали з дитячого садочка разом з вихователем Сістук Л.Л. , задавали багато запитань, і хотіли торкнутися до вишитих рушників .

Бібліотекар І кат. ПШБФ с. Річиця

Присяжнюк Г.М.