Вівторок, 23.04.2024, 15:21

«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 19 » Увага!!! "Читай! Формат не має значення"
Увага!!! "Читай! Формат не має значення"

Проект  МС УБА «Display – кросинг».

Нещодавно стартував проект Молодіжної секції УБА «Display – кросинг».  Метою нового проекту Молодіжної секції УБА «Display – кросинг» є популяризація такого напряму бібліотечно-інформаційної роботи як організація книжкової виставки, акцентування уваги на розробці її дизайну, сприяння професійному спілкуванню та обміну досвідом з даного питання між фахівцями з метою удосконалення виставкової діяльності бібліотек України, пошуку нових ідей та форм.

Реалізація проекту передбачає розробку дизайну певної книжкової виставки (ідея візуального оформлення, ілюстративна розробка назви, розділів та звернення до читача, ілюстративний матеріал) координаторами проекту та його передання у електронному вигляді учасникам проекту.

Відтак, Гощанська ЦРБ та ЦРДБ зареєструвалась та взяла участь в проекті МС УБА «Display – кросинг», маючи на меті створить власну креативну виставку «Читай! Формат не має значення!». Мета даного проекту – пропаганда та реклама читання у всіх його видах і проявах.

Промо – виставка – «Читай! Формат не має значення!» експонуватиметься впродовж тижня в Гощанській центральній районній бібліотеці з 19 по 25 листопада 2014 року.

Переглядів: 986 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0