Вівторок, 23.04.2024, 17:16

«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 16 » У бібліотеці відзначають День Святого Валентина.
У бібліотеці відзначають День Святого Валентина.

Вже зовсім скоро Свято всіх закоханих – День Святого Валентина. Всі в пошуках подарунків,  валентинок, щоб виразити ними свої почуття. У цей день так легко  сказати «Я тебе кохаю» навіть тим, хто ніяк не може наважитись на це. Вулицями гуляють закохані пари і серце завмирає від очікування щастя… але одним із найкращий подарунків  для коханої людини зможе стати той, який зроблений своїми руками. Всім відомо, що основний символ Дня святого Валентина є традиційна валентинка – невелика листівка з романтичним віршем і палким освідченням у вічній любові.

З нагоди святкування Дня закоханих 11 лютого в Гощанській районній бібліотеці був проведений майстер-клас «Подарунок серця» по виготовленню валентинок. Всім, хто завітав в майстерню бібліотеки було представлено ряд ідей по оформленню листівок. Працівники бібліотеки допомагали виготовляти валентинки для своїх друзів, рідних та звичайно для коханих половинок. Натхненні бажанням висловити своє тепло і любов, присутні повністю поринули у творчість.

Крім того, 12 лютого, бібліотека запросила хлопців і дівчат на побачення. «Побачення в бібліотеці»  - це несподівана зустріч з новими людьми, знайомства. Для них були проведені конкурси, а також запропоновано перегляд кінофільму про кохання.

Також у відділі читального залу бібліотеки представлена книжкова інсталяція та виставка романів «Коли у світі тільки двоє». Запрошуємо всіх бажаючих загорнутися в чарівні обійми літератури про кохання.

Даруйте радість та любов одне одному!!!

Переглядів: 625 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0