Субота, 20.04.2024, 01:22

«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 8 » Творчий засів «Веселки»
Творчий засів «Веселки»

У день такий сонячний, коли весна остаточно переборола зиму і Бог благословив землю для сівби, на свято Благовіщення,  в читальному залі  Гощанської районної бібліотеки відбулося засідання літературно-мистецького об’єднання «Веселка». Метою зустрічі було нагородження лауреатів Гощанської районної літературно-мистецької премії  ім. В.Гуменюка, якими стали: учениця 10 класу Гощанської ЗОШ І – ІІІ ст. Ірина Голюк  та учениця 11 класу Русивельської ЗОШ І-ІІІ ст. Юлія Коробчук, а  також літературною  премією ім. Р. Журомського нагороджено: Миколу Владичука, Дмитра Грибчука за їх щире, мудре поетичне слово добра, миру та  любові. Окремі  подяки отримали директори Гощанської  та Русивельської загальноосвітніх шкіл. Нагороди вручив заступник голови Гощанської районної ради Валентин Бедричук.

Як вранішній промінчик сонечка завітали на наше свято учасники ансамблю «Домісолька» Гощанської районної школи мистецтв (керівник Тетяна Іванова), які майстерним виконанням  вселяли надію у серця присутніх на мир в Україні.

Щирими оплесками зустріли золотий голос нашого краю Лідію Ткачук,  котра привітала всіх зі святом українською піснею.

Ведуча заходу, провідний бібліотекар читального залу Гощанської ЦРБ Людмила Гуменюк  щиро  подякувала за участь у  заході і побажала творчого натхнення та мирного неба над головою.

Катерина Кісліціна ,

завідувачка відділу обслуговування Гощанської ЦРБ