П`ятниця, 19.04.2024, 05:15

«  Серпень 2015  »

Головна » 2015 » Серпень » 25 » « Прочитай вголос, відчуй радість читання і виграй! ».
« Прочитай вголос, відчуй радість читання і виграй! ».

« Прочитай вголос, відчуй радість  читання і виграй! »

Голосні читання  відбулися у публічно- шкільній бібліотеці с. Федорівка. Мета заходу -  привернути увагу до книги, до читання, до бібліотеки.

Понад п’ятдесят  людей відвідали бібліотеку. П’ятеро вперше стали користувачами бібліотеки, троє з них –  діти. Присутні на свій розсуд oбирали, який твір декламувати.  Відтак звучали уривки з казок, гуморески, вірші, цікавинки з енциклопедій.

Діяла книжкова виставка «Прочитай вголос, відчуй радість  читання і виграй», де книги  були підібрані як для дітей, так і для дорослих.

Не байдужа читачам наша Україна, бо ж і про неї читали вірші, відтак мимоволі присвятили їх Дню Незалежності. Майже ніхто не залишився без призів та подарунків. А надто вже щасливим був власник суперпризу Черначук Олександр Анатолійович, який до того ж  вперше став користувачем бібліотеки.

За підтримку та розуміння щиро дякую спонсорам: ПП Данилюк Надії Василівні (магазин «Фермер» смт. Гоща), ПП Серган Надії Ксенофонтівні (магазин «Крамниця» с. Федорівка), ПП Патрашку Олександру Георгієвичу.

Лариса Лазарець,

бібліотекар ПШБФ с. Федорівка.

Переглядів: 701 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0