Четвер, 28.03.2024, 15:27

«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 5 » «Подумай про майбутнє – обери життя».
«Подумай про майбутнє – обери життя».

Немає ліків аби зупинити СНІД,  тільки наша власна обачність вбереже нас! Ми обираємо життя!», - такими словами організатори -    публічно-шкільна бібліотека – філіал   с. Федорівка та Федорівська ЗОШ І-ІІ ст..  розпочали захід до відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Метою  даного заходу було формулювання у дітей уявлення про СНІД  «як хворобу ХХІ століття»  та вироблення поведінкової мотивації до збереження свого здоров ‘я.  Спільно з вчителями  Вікторією Кузьмич та Оленою Димчук було підготовлено та проведено годину - застереження «СНІД : подумай про майбутнє – обери життя».  Кожен учасник заходу отримав червону стрічку – як міжнародний символ  антиснідівського руху.

Що таке ВІЛ, а що СНІД? Збудники хвороби, якими шляхами передається та як не передається  хвороба, і як уникнути зараження? Який є Закон України і що повинен знати інфікований на ВІЛ та хворий на СНІД? Саме ці запитання цікавили школярів, відтак у доступній формі та  за допомого різноманітної друкованої продукції у вигляді книжкових брошур, плакатів відповідної тематики,  учні отримали змістовні відповіді.

Аби дізнатися, як засвоїли діти почуте, було проведено анкетування.  На завершення відбувся конкурс плакатів «Шкідливим звичкам – НІ!». Переможцями одноголосно визнано шестикласниць місцевої школи Дарину Радчук та Мар’яну Люшин.

Лариса Лазарець,   бібліотекар ПШБФ с. Федорівка

Переглядів: 748 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0