Четвер, 28.03.2024, 11:55

«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 4 » ПАТРІОТИЧНА ГОДИНА "УКРАЇНА – СВЯТА МОЯ ЗЕМЛЯ!"
ПАТРІОТИЧНА ГОДИНА "УКРАЇНА – СВЯТА МОЯ ЗЕМЛЯ!"
ПАТРІОТИЧНА ГОДИНА
"УКРАЇНА – СВЯТА МОЯ ЗЕМЛЯ!"

«Україна – свята моя земля», - саме під такою назвою у селі Федорівка минулого тижня відбулась патріотична година та конкурс малюнків на асфальті «Мій рідний край», організовані публічно-шкільною бібліотекою с. Федорівка.
     Запрошений сільський голова Юрій Радчук звернувся до присутніх, коротко згадавши історію державотворення України.

Ведучі Мар’яна Люшина (5 кл.) та Іван Лазарець (5 кл.) розповіли про державні символи України. Звучав гімн, було внесено державний прапор.
   В продовж патріотичної години учні четвертого класу Гощанської гімназії Влада Крючок та Святослав Данилюк, Федорівської ЗОШ І-ІІ ст. Олександра Тимощук (6 кл.), Олеся М’якота (8 кл.) та учениця сьомого класу Рівненської ЗОШ № 25 Марія Аушева декламували патріотичні вірші.

Відбувся діалог - спілкування дітей (Дмитро Ільчук, учень 3 кл., Євгенія Ільчук, уч. 4 кл., Максим Муляр, уч. 4 кл., Влада Крючок) з персоніфікованим героєм-жінкою Україною (в ролі – Людмила Шевчук, вчителька Федорівської школи).

І знову до слова запросили  Юрія Радчука, вже  як  учасника подій на майдані. Розмову підтримала глядачка, педагог Федорівської школи Марія Бриковець.

Героїв майдану, всіх тих, хто виборював незалежність України ціною свого життя, вшанували хвилиною мовчання.

Молитва за Україну, що прозвучала у запису, не залишила байдужими нікого. Сльози  виступилина очах у всіх.

Нехай ніхто не половинить

Твоїх земель, не розтина,

Бо ти єдина,Україно,

Бо ти на світі в нас одна.

Ти не загинеш, Україно!,-

такими віршованими рядками Дмитра Чередниченка всі учасники по черзі звернулися до України-неньки.

Короваєм присутніх пригостила Анастасія Михальчук, учениця третього класу.

І на завершення дитячі мрії, написані власноруч на голубих і жовтих кульках, випущені в небо. Також відбувся підсумок конкурсу малюнків, визначення переможців та вручення призів. Усіх учасників пригостили солодощами.

Відтак, слова щирої вдячності адресуємо підприємцю Надії Серган, а також керівнику осередку партії «Удар» Анатолію Данилюку за призи, солодощі для юних учасників і за виділені кошти на придбання кольорової крейди, кульок, короваю.

Щира подяка  членам бібліотечної ради, вчителям місцевої школи Вікторії Кузьмич, Олені Димчук, Людмилі Шевчук за допомогу  у підготовці і проведенні заходів.

Окрім відзначення річниці незалежності, бібліотека також долучилась до збору допомоги для Рівненського військового госпіталю, організованого Федорівською сільською радою. Тож щиро дякуємо усім небайдужим жителям Федорівки.

Лариса Лазарець

бібліотекар ПШБФ с.Федорівка