П`ятниця, 19.04.2024, 13:21

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 26 » «Небесна сотня у вирій полетіла…»
«Небесна сотня у вирій полетіла…»

Герої не вмирають.

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

До дня вшанування Пам’яті Героїв Небесної Сотні, працівниками Гощанської центральної  районної бібліотеки була проведена літературно-історична композиція «Небесна сотня у вирій полетіла…».

Запрошеними на захід були батьки, родичі, друзі, загиблих гощан та уродженців Гощі, очевидців подій як на Євромайдані, так і військових дій в зоні АТО на Сході України.

Поруч зі сценою, на якій відбувалося дійство, була розташована тематична-кникова виставка та стенди з портретами Героїв Небесної Сотні та героїв-земляків.

Під час заходу  демонструвалися документальні хроніки про події того часу.

За сприяння матері, добре відомої всім на місцевої поетеси, гощанки Валентини Сум, працівниками бібліотеки підготовлено презентацію   «Вперед – і ні кроку назад!» присвячена пам’яті  нашого земляка Сергія Карабіна. Після перегляду презентації, мама героя зі сльозами на очах прочитала присутнім кілька поетичних творів. Разом із нею плакали всі.

Схилили голови та хвилиною мовчання згадали тих, хто ціною власного життя здобували свободу нашої держави.

Загиблі не родилися героями. Вони були звичайними людьми, юнаками-відчайдухами та рішучими зрілими чоловіками. І в останню мить віддали нам найдорожче – своє життя.

Закінчився захід музично-хореографічною композицією «Україна без війни» у виконанні хореографічного колективу «Мері» Гощанської районної школи мистецтв (керівник Алла Цимбалюк).

Дякуємо за співпрацю та активну підтримку викладачам районної школи мистецтв та РЦДЮМ.

Переглядів: 554 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0