П`ятниця, 19.04.2024, 03:27

«  Лютий 2014  »

Головна » 2014 » Лютий » 28 » « КОБЗАРЯ ПРАВДИВЕ СЛОВО БУДЕ ЖИТИ ЩЕ ВІКИ »
« КОБЗАРЯ ПРАВДИВЕ СЛОВО БУДЕ ЖИТИ ЩЕ ВІКИ »

«КОБЗАРЯ ПРАВДИВЕ СЛОВО БУДЕ ЖИТИ ЩЕ ВІКИ»

200-та Шевченківська весна незабаром ступить на нашу землю. І зустрічаючи світлий березень, кожен з нас подумки говорить з Тарасом. Звичайно, у всіх нас свій Шевченко, і своя дорога до нього. Одні люблять серцем його твори, інші цитують в угоду часу, треті вже й забули, коли відкривали його заповітний «Кобзар».

Як зазначав Іван Франко, що «ця невелика книжечка відкриває перед нами новий світ поезії, вибухає, мов джерело чистої, холодної води». Адже кожен рядок творів Шевченка актуальний і в наш непростий час. Кожне слово Тараса ніби із сьогоднішнього дня.

«Кобзаря правдиве слово буде жити ще віки», - таку назву має поетичний марафон, що проходив у ПШБФ с. Франівка з 21 по 26 лютого. Відтак, впродовж тижня, проводячи поетичний марафон, основною метою стала популяризація творів Тараса Шевченка серед користувачів книгозбірні, а особливо дітей та молоді; виховання почуття любові та поваги до його світлого образу; формувати бажання читати, розуміти та проникатися творчістю великого Пророка.

Досить цікаво і радісно було спостерігати, коли учасники заходу із захопленням декламували вірші поета, цитували уривки з поем, відгадували назви творів Т.Г.Шевченка.

Переглядів: 702 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0