П`ятниця, 29.03.2024, 15:27

«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 24 » Героїв Небесної Сотні «А сотня відлетіла в небеса»
Героїв Небесної Сотні «А сотня відлетіла в небеса»

20 лютого  вся Україна вшановувала Героїв Небесної Сотні. Не були, не мали права бути осторонь і вчителі та учні Федорівської ЗОШ, вихователі та вихованці ДНЗ «Сонечко» та публічно - шкільна бібліотека.

Година памяті «А сотня відлетіла в небеса»

відбулася у школі с.Федорівка.

«Молимось за тебе Україно! Щодня й щоночі у думках…» такими словами молитви розпочали захід ведучі Лазарець Л.В., Євчук В.П. Учні -  Ковальчук Павло, Городнюк  Яна, Горбачик Вікторія, Велесик Надія, М’якота Анна, Музичук Вадим, Люшин Мар’яна, Радчук Дарина, Євчук Андрій, Грузда Ілля, Хиноцький Юрій, Сомченко Альбіна, Іванчук Антон та Колодюк Іван читали вірші.

На оформленному стенді Героїв Небесної Сотні, були представлені фотографії, полеглих на Майдані, були представлені книги, поезії, виставка  малюнків даної тематики.

Вихованці дитсадка, в образі янголят, під звук метронома внесли запалені лампадки. Хвилиною мовчання помянули Героїв Майдану, полеглих за світле майбутнє України.

«Хай буде мир віднині і довіку!» - саме такими словами завершилася година памяті Героїв Небесної Сотні.

Бібліотекарка  ПШБФ с.Федорівка Лариса Лазарець

Переглядів: 633 | Додав: Bibl_ | Рейтинг: 0.0/0