П`ятниця, 29.03.2024, 14:59

«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 2 » День захисту дітей

Дитинство -пора веселкова й крилата.

Де музика ніжно звучить.
на світло і казку , на барви багата

Тут хочеться жить і жить!

У День захисту дітей та у День літа весело було на подвір’ї біля ДНЗ «Сонечко» села Федорівка. Ведучі Хрусюк Галина  і Лазарець Лариса розповіли діткам про рідний куточок ,звідки вони родом  і що для них рідна земля, батьківська хата. Запросили до участі в конкурсі малюнків на асфальті «Малюємо Україну».  Визначитися   з переможцями було важко.  Діти були активними і всі малюнки заслуговували на похвалу. То ж  за рішенням журі перемогла дружба.

Учасники також мали  нагоду поспілкуватися з  інспектором, старшим лейтенантом поліції Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області Сердюком Андрієм Юрійовичем, який наголосив про те, що діти хоча  і малі, а все ж є маленькими громадянами країни Україна. І що є така книжка Конституція  - Основний закон нашої держави, і всі ми маємо жити за цим законом. Наголосив, що дітки мають не тільки обов’язки,  а і права теж.

На завершення  солодощі та подарунок м’яку іграшку для дитсадка отримала найменша вихованка дитсадка Пирогова Влада.

Лариса Лазарець ,

бібліотекар ПШБФ с.Федорівка