П`ятниця, 19.04.2024, 00:57

«  Квітень 2024  »

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 26 27 »

Запрошуємо до участі усіх талановитих і активних.
Роботи просимо надсилати до 20 серпня 2020 року на електронну адресу Гощанської районної бібліотеки для дітей:biblchildren@gmail.com

Подробиці: ТУТ

Переглядів: 256 | Додав: Bibl_ | Дата: 12.06.2020 | Коментарі (0)

1 червня – Міжнародний день захисту дітей!

Діти – наш найцінніший скарб, наша радість, наша надія та майбутнє.
Стратегічним напрямом для всіх бібліотек і суспільства в цілому є духовне виховання дітей та захист їхніх прав і свобод. Він орієнтований на особистість, унікальність, своєрідність кожної дитини, на її духовний внутрішній світ; на повагу до гідності й прав дитини на свободу, щастя і всебічний розвиток.
Бажаємо всім діткам безхмарного щасливого дитинства, міцного здоров’я, здійснення мрій. Адже посмішки дітей роблять світ прекраснішим, бережімо їх.

Переглядів: 248 | Додав: Bibl_ | Дата: 01.06.2020 | Коментарі (0)

Сьогодні Україна святкує День вишиванки

Ідея студентки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича одягнути студентській спільноті у вибраний день вишиванки переросла у Всеукраїнське свято, яке покликане зберегти українські звичаї, цінності та традиції, популяризувати їх серед молоді та населення загалом.
День вишиванки в Україні святкується щороку в третій четвер травня, і цього року припадає на 21 травня.
Вишиванка – український оберіг, в якому дух нашого народу і, в той же час, світовий бренд. Її носять і в будній день, і у свято. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.
Колектив КЗ «Гощанська централізована система публічно-шкільних бібліотек» вітає вас, друзі, з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.
Бажаємо всім вам укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Україна є і буде!

Переглядів: 273 | Додав: Bibl_ | Дата: 21.05.2020 | Коментарі (0)

Віртуальна подорож країною Європи

Переглядів: 238 | Додав: Bibl_ | Дата: 15.05.2020 | Коментарі (0)

Карантин в Україні продовжено до 22 травня 2020 року

Кабінет Міністрів України на Урядовому порталі оприлюднив постанову від 04.05.2020 № 343 щодо продовження карантину до 22 травня.

Постанова, зокрема, передбачає, що обмежувальні заходи продовжується до 22 травня.

Водночас Кабмін з 11 травня послабив карантинні обмеження.

Переглядів: 289 | Додав: Bibl_ | Дата: 13.05.2020 | Коментарі (0)

Переглядів: 268 | Додав: Bibl_ | Дата: 08.05.2020 | Коментарі (0)

Переглядів: 308 | Додав: Bibl_ | Дата: 04.05.2020 | Коментарі (0)

Готуємось до виходу з карантину

Дорогі друзі, ми усі з нетерпінням очікуємо послаблення, а згодом – і скасування карантинних заходів в Україні, упроваджених Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211.

Аби бібліотекарі та користувачі почувалися у безпеці, аби уникнути нової хвилі поширення хвороби в Україні, ми маємо ретельно продумати наші дії, передбачити усі виклики, забезпечити відповідні умови соціальної взаємодії.

З цією метою ВГО Українська бібліотечна асоціація звернулась з відповідними листами до органів влади.

Чекаємо роз’яснень.

Разом з тим, на офіційному сайті Кабінету Міністрів України Прем'єр-міністр Денис Шмигаль представив поетапний план зняття обмежень

Залишайтесь здоровими, бережіть один одного!

Переглядів: 284 | Додав: Bibl_ | Дата: 29.04.2020 | Коментарі (0)

Карантин в Україні продовжено до 11 травня 2020 року

Наша бібліотечна система під час карантину працює дистанційно. Але користувачі від того стали для нас не менш важливими та потрібними.

Ми завжди з вами, шановні користувачі, на зв’язку через електронну пошту, сторінки в соціальних мережах, телефон тощо. Ви завжди можете поділитися своїми ідеями та ініціативами щодо альтернативних послуг, які бібліотеки можуть вам надати.

Щойно епідемія відступить і суспільство зможе повернутися до повноцінного життя ми чекаємо вас у наших книгозбірнях!

А поки що бережіть себе та близьких, дотримуйтесь профілактичних заходів:

Відповіді на найпоширеніші питання під  час карантину ви зможете отримати за посиланням:

Переглядів: 255 | Додав: Bibl_ | Дата: 28.04.2020 | Коментарі (0)

Шановні колеги!

Українська бібліотечна асоціація пропонує безкоштовний освітній онлайн-курс для бібліотекарів «Бібліотека – відкритий публічний простір»

Вчитися завжди цікаво!

Переглядів: 258 | Додав: Bibl_ | Дата: 28.04.2020 | Коментарі (0)