Вітаю Вас Гість!
Неділя, 18.02.2018, 11:42
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Революція гідності

Меню сайту

.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЦОГ ЕІ


.

.

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Календар

«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Архів записів

Пункт доступу громадян

          Пункти Доступу Громадян – це інформаційні Центри, відкриті у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.

          Проект Програми сприяння Парламенту II "Створення Мережі Пунктів Доступу Громадян до інформації органів державної влади" впроваджується у тісній співпраці з українським партнером – Українською Бібліотечною Асоціацією.

          Мережа пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади (Мережа ПДГ) почала створюватися за проектом Української бібліотечної асоціації у межах грантової діяльності з Програмою сприяння Парламенту України ІІ (ПСП ІІ) з червня 2009 року.

          ПДГ у бібліотеці – це спеціально облаштоване комп’ютерне місце з підключенням до Інтернету, де користувачі можуть самостійно або за допомогою бібліотекаря отримати доступ до інформації органів влади будь-якого рівня. ПДГ має бути відповідно оформлений спеціальним плакатом, інструкціями-порадами щодо здійснення пошуку інформації, навігаційними ресурсами, бібліографічними списками, рекламними буклетами УБА, виданими за проектом ПДГ. Поруч може бути розташована виставка-перегляд видань ПСП ІІ, що їх бібліотека систематично отримує поштою. Рекомендується також надавати доступ до повнотекстових матеріалів, що їх ПСП надсилає до бібліотек-учасниць Мережі засобами електронного зв’язку.

Переваги  бібліотеки в Мережі ПДГ

  1. Систематичне отримання е-поштою найновішу інформацію про події, що відбуваються в центральних органах влади.
  2. Отримання електронних повнотекстових документів і матеріалів, зміст яких відповідає завданням Програми сприяння парламенту ІІ.
  3. Систематичне поповнення фондів бібліотеки друкованими виданнями, що видаються або розповсюджуються ПСП ІІ.
  4. Урізноманітнення послуг бібліотеки, надання спеціальних консультацій громадянам, організація громадських приймалень, навчання користувачів, володіння навичками розширеного інформаційного пошуку тощо.
  5. Можливість брати участь у заходах Української бібліотечної асоціації за проектом з ПСП ІІ (наради, конференції, семінари, спеціальні тренінги)та отримувати спеціальні друковані і електронні видання УБА, підготовлені і видані за проектом з ПСП ІІ.
  6. Можливість на мережевому блозі УБА: http://govinfolibrary.wordpress.com знайомитися з новою інформацією та обговорювати свою діяльність, обмінюватись досвідом зі своїми колегами.
  7. Співпраця з органами місцевої влади, сприяння розвитку електронного урядування, можливість брати участь в інших, споріднених за змістом, програмах і проектах.

Державні органи влади

 
  
 

Обласні органи влади

 

Районні органи влади

Правові документиГосподарський процесуальний кодекс України 


Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Сімейний кодекс України Цивільний кодекс України Цивільний процесуальний кодекс України 


Земельний кодекс України